زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک

سوالات و درخواست های شما (5)

avatar
سوال کننده:رامین امیری
ﺳﻪشنبه 29 خرداد 1397

من کارشناس ارشد گیاهان دارویی ام و یک شرکت گیاهان دارویی در همدان دارم و همین کار مهمان برنامه شما رو انجام دادهام روی گیاه کاسنی نعناع فلفلی بادرنجبویه و....اما به بازار های خارجی دسترسی نداریم و ظرفیت تولید 200 هکتار کشت گیاهان دارویی را داریم در صورت بازار فروش

avatar
سوال کننده:محمود حسینی
ﺳﻪشنبه 29 خرداد 1397

سلام خسته نباشید من یک جوان ۲۷ ساله هستم با مدرک لیسانس فیزیک و جویای کار و ساکن در شهرستان خراسان رضوی، حدودا ۱۵ میلیون تومان سرمایه دارم میخواستم ببینم چه محصولی در حوزه یه گیاهان دارویی در روستاهای اطراف تربت حیدریه مناسب کاشت میباشد؟ اقلیم این ناحیه یه روستایی گرم و خشک هست که زمستانهای سردی رو نیز داراست ممنون میشم راهنماییم کنید .

avatar
سوال کننده:پیام محمدی
ﺳﻪشنبه 29 خرداد 1397

میخواستم از مهمان برنامه بپرسم در منطقه کردستان چه گیاهان دارویی می توان کشت کرد منظورم مراحل بعد برداشت یعنی خرید و فرآوری رو داشت؟ ممنون

avatar
سوال کننده:حامد
ﺳﻪشنبه 29 خرداد 1397

سلام شهر سبزوار و یا اطراف اون برای کاشت چه گیاهان دارویی خوبه؟کشت حتما باید گلخونه ای باشه؟

avatar
سوال کننده:فاضل
ﺳﻪشنبه 29 خرداد 1397

سلام من معلم هستم تو مازندران شهرستان بابل،چه گیاهانی دارویی می تونم کشت کنم و با شما همکاری کنم

    راهنمای ارسال سوال و درخواست مشاوره
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 66576361-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 66576361-021، ایمیل به آدرس [email protected] و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.

ارسال سوال و درخواست مشاوره

ثبت نظر جدید

نظرات (0)

ثبت نظر جدید