• این تست، شامل 87 سوال است که با پاسخگویی به آنها، می¬توانید بیش از پیش با ویژگی های شخصیتی خود آشنا شوید. هدف و سعی «میدون»، راهنمایی شما برای شروع یا پیگیری کسب و کاری است که بیشترین تطابق را با ویژگی های شخصیتی و روحیه شما دارد.
  • برای فعال شدن کلمه "ارسال" در پایان صفحه، باید حداقل به 80 سوال پاسخ دهید. نتیجه تست، پس از ارسال پاسخ سوالات، بلافاصله برای شما نمایش داده می شود.
  • پس از ارسال پاسخ سوالات و تحلیل آن توسط سامانه، تعدادی از مشاغل که بیشترین تطابق را با تیپ شخصیتی تان دارد، به شما پیشنهاد خواهد شد.
  • برای هرکدام از آن مشاغل، دوره هایی تدوین شده که با مراجعه به قسمت « دوره های آموزشی » در همین سایت، می¬توانید از آنها استفاده کنید. برای گرفتن مشاوره کسب و کار نیز می¬توانید ازطریق « کلینیک مشاوره » اقدام کنید.
  • راه های ارتباط با ما درصورت وجود هرگونه مشکل یا سوال: تلفن 62863000 (021) و تلگرام به شناسه meidoun_team@ «میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi