"میدون" سامانه جامع هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کار

خدمات میدون پروژه های میدون
آموزش
آموزش
عمده فعالیت این واحد در زمینه تهیه و تدوین دوره های آموزشی کسب و کار (متن و تصویر) با در برداشتن 4 شاخصه اصلی یعنی اموزش فنی، تحلیل های مالی، تحقیقات بازار و ریسک می باشد.
کلینیک مشاوره
کلینیک مشاوره
این واحد می کوشد با بهره گیری از تجربیات کارآفرینان کهنه کار و حاذق سراسرکشور در حوزه های رونق فروش، کارآفرینی، فضای دیجیتال، صادرات، دامپروری و کشاورزی، روانشناسی، مالی و حقوقی، از شکست صاحبین کسب و کار جلوگیری کند.
مدرسه کسب و کار
مدرسه کسب و کار
اقدامات این واحد در راستای برگزاری کارگاه های (حضوری/مجازی) به منظور آموزش کسب و کار در 5 حوزه خدمات، مشاغل خانگی، کشاورزی، صنعت و بازرگانی با تدریس مجرب ترین و باسابقه ترین کارآفرینان است.
آمایش سرزمینی
آمایش سرزمینی
با همکاری کمیته امداد، مزیت های کسب و کار و فرصت های سرمایه گذاری در 429 شهرستان سراسرکشور، توسط کارشناسان این واحد تحلیل و منتشر شده است.
نیازمندی ها
نیازمندی ها
این بخش در راستای ایجاد محیطی بدون واسطه برای ارتباط اقتصادی بین افراد و جلوگیری از هدر رفت منابع و استعدادها در 6 بخش ایده، بازارچه، سرمایه، ملزومات، نیروی انسانی وتخصص فعالیت می کند.
ستادپیگیری مشکلات تولیدی
ستادپیگیری مشکلات تولیدی
رسالت این واحد را می توان در سه حوزه پیگیری مشکلات کارآفرینان سراسر کشور، تقویت روحیه کارآفرینی در مردم و آموزش قوانین کسب و کار خلاصه کرد.
اخبار
اخبار
تامین مالی کسب و کارها، اتصال سرمایه گذاران و سرمایه پذیران و برگزاری رویدادهای سرمایه گذاری ازجمله فعالیت های این بخش به شمار می آید.
آزمون مسیریابی شغلی
آزمون مسیریابی شغلی
افراد پس از پاسخگویی به 87 سوال این آزمون، قادر خواهند بود سازگارترین مشاغل با روحیات شخصیتی خود را شناسایی کرده و احتمال شکست در کسب و کارشان را به حداقل برسانند.
آزمون آمایش سرزمینی
آزمون آمایش سرزمینی
این آزمون شامل 14 پرسش برای بررسی مشاغل مزیت دار، سودده ترین کسب و کارها و فرصت های سرمایه گذاری در مناطق اقلیمی ایران است.

(حامی) خدمات شتاب دهنده میدون

آزمون مسیریابی شغلی
بازرگانی (حامی سرمایه)
تامین مالی کسب و کارها، اتصال سرمایه گذاران و سرمایه پذیران و برگزاری رویدادهای سرمایه گذاری ازجمله فعالیت های این بخش به شمار می آید.
میدون پلن
میدون پلن
با میدون پلن، ایده کسب و کار خود را به طرح کسب و کار / بیزینس پلن تبدیل ‌کنید. بدون نیاز به صرف هزینه‌های گزاف و اتلاف وقت، مرحله به مرحله با پشتیبانی مشاوران میدون پلن، طرح کسب و کارتان را در قالبی جامع و استاندارد تهیه کنید
میدون صادرات
میدون صادرات
این واحد در راستای تسهیل صادرات بهترین و باکیفیت ترین محصولات تولیدی در کشور فعالیت می کند.
آژانس دیجیتال مارکتینگ حامی
آژانس دیجیتال مارکتینگ حامی
این واحد در راستای حمایت و تقویت حضور کسب و کارها در فضای مجازی و دیجیتال فعالیت می کند.
حضور استارت آپ های نوپا
حضور استارت آپ های نوپا
بستری نو برای ایجاد و پیشرفت استارت آپ های پیشرو و خلاق

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi