پرورش گل های آپارتمانی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (4)

avatar
سوال کننده:ندا

سلام. برای پرورش گلهای اپارتمانی به زمین حدودا چند متری نیاز است؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

برای پرورش گل در حد کوچک یک فضای باز به مساحتی حدود 15 تا 20 متر کافی بنظر می رسد توصیه می شود که این فضا در حیاط منزل ایجاد شود تا اینکه بسته به انواع گیاهی بتواند در معرض نورخورشید قرار بگیرد همچنین این فضا می بایست توسط پلاستیک تماما پوشانده شود تا مانع رسیدن نور مستقیم خورشید به گیاهان نشود و امکان تهویه و پرورش گل در هر دمایی مقدور باشد.


avatar
سوال کننده:سمیرا

جهاد کشاورزی دوره های اموزش جدا برای این مورد داره؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

جهادکشاورزی هر شهرستان گاها کلاس هایی آموزشی در زمینه های مختلف برگزارمی کند که با مراجعه حضوری و یاتماس تلفنی با جهادکشاورزی منطقه خود می توانید از برگزاری این کلاس ها اطلاع یابید.


avatar
سوال کننده:.roshanaeiIlman

,برای شروع پرورش گل راهنمایی میخواستم من خودم تو خونه کلی گل پرورش دادم از جمله فیکوس و بنجامین فیکوس و ...خیلی هم علاقه دارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. دوره  پرورش گل های آپارتمانی را مطالعه بفرمایید. کلیه مراحل کار در این دوره بیان شده است و راهنمای خوبی جهت شروع این کار می باشد.
 


avatar
سوال کننده:M.K.H

گیاهان رو کجا بفروشیم؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

با سلام. کارخانجات عرقیات و اسانس گیری  بزرگترین بازار فروش گیاهان دارویی هستند.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi