دوره کارآفرینی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (3)

avatar
سوال کننده:امیرحسین

عرض سلام و وقت بخیر آیا این دوره کارآفرینی جهت راه اندازی کسب و کار استارتاپی است ؟ چون که دوره راه اندازی استارتاپ رو شما به طور مجزا دارید پس این دوره با اون چه فرقی میکنه؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس مرتضی درختی

سلام

سرفصل های هریک از این دو موضوع در صفحه مربوط به هرکدام نوشته شده است.ضمنا دوره راه اندازی استارت آپ به صورت متنی بوده و دوره کارآفرینی به صورت ویدئویی می باشد.


avatar
سوال کننده:قاسم بستان شیرین

سلام درموردنان فانتیزی میخواهم بدانمavatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

در بخش کلینیک مشاوره سامانه میدون اقدام به درخواست مشاوره عمومی بنمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.


avatar
سوال کننده:حسن حسینی

با عرض سلام خدمت عوامل میدون من خیلی علاقه به کشاورزی گلخانه داشتم و چون سرمایه کافی نداشتم ولی زمین وآب کشاورزی داشتم واسه همین قبل از هر اقدامی رفتم جهاد کشاورزی و با اون ها در جریان گذاشتم و بهم گفتن که ما وام 60میلیون 4درصد میدیم منم رفتم مشهد کلاسهای گلخانه رو رفتم و بعدشم تو یک گلخونه شروع به کار کردم 6ماه کار کردم وقتی برگشتم و رفتم جهاد کشاورزی تموم کار های اداری و انجام دادم و پروانه تاسیس وگرفتم بهم گفتن که کمتر از 360ملیون وام نمیدیم منم نه وسیقه داشتم نه پولشو الان 4ساله که بیکارم بن نظرتون چکار کنمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. مشکل خود را از بخش ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه میدون پیگیری کنید. همکاران ما در این بخش تمام تلاششان را جهت رفع مشکل شما انجام خواهند داد.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi