دوره کارآفرینی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (1)

avatar
سوال کننده:حسن حسینی

با عرض سلام خدمت عوامل میدون من خیلی علاقه به کشاورزی گلخانه داشتم و چون سرمایه کافی نداشتم ولی زمین وآب کشاورزی داشتم واسه همین قبل از هر اقدامی رفتم جهاد کشاورزی و با اون ها در جریان گذاشتم و بهم گفتن که ما وام 60میلیون 4درصد میدیم منم رفتم مشهد کلاسهای گلخانه رو رفتم و بعدشم تو یک گلخونه شروع به کار کردم 6ماه کار کردم وقتی برگشتم و رفتم جهاد کشاورزی تموم کار های اداری و انجام دادم و پروانه تاسیس وگرفتم بهم گفتن که کمتر از 360ملیون وام نمیدیم منم نه وسیقه داشتم نه پولشو الان 4ساله که بیکارم بن نظرتون چکار کنمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. مشکل خود را از بخش ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه میدون پیگیری کنید. همکاران ما در این بخش تمام تلاششان را جهت رفع مشکل شما انجام خواهند داد.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس [email protected] و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi