دوره کارآفرینی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (3)

avatar
سوال کننده:امیرحسین

عرض سلام و وقت بخیر آیا این دوره کارآفرینی جهت راه اندازی کسب و کار استارتاپی است ؟ چون که دوره راه اندازی استارتاپ رو شما به طور مجزا دارید پس این دوره با اون چه فرقی میکنه؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس مرتضی درختی

سلام

سرفصل های هریک از این دو موضوع در صفحه مربوط به هرکدام نوشته شده است.ضمنا دوره راه اندازی استارت آپ به صورت متنی بوده و دوره کارآفرینی به صورت ویدئویی می باشد.


avatar
سوال کننده:قاسم بستان شیرین

سلام درموردنان فانتیزی میخواهم بدانمavatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

در بخش کلینیک مشاوره سامانه میدون اقدام به درخواست مشاوره عمومی بنمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.


avatar
سوال کننده:حسن حسینی

با عرض سلام خدمت عوامل میدون من خیلی علاقه به کشاورزی گلخانه داشتم و چون سرمایه کافی نداشتم ولی زمین وآب کشاورزی داشتم واسه همین قبل از هر اقدامی رفتم جهاد کشاورزی و با اون ها در جریان گذاشتم و بهم گفتن که ما وام 60میلیون 4درصد میدیم منم رفتم مشهد کلاسهای گلخانه رو رفتم و بعدشم تو یک گلخونه شروع به کار کردم 6ماه کار کردم وقتی برگشتم و رفتم جهاد کشاورزی تموم کار های اداری و انجام دادم و پروانه تاسیس وگرفتم بهم گفتن که کمتر از 360ملیون وام نمیدیم منم نه وسیقه داشتم نه پولشو الان 4ساله که بیکارم بن نظرتون چکار کنمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. مشکل خود را از بخش ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه میدون پیگیری کنید. همکاران ما در این بخش تمام تلاششان را جهت رفع مشکل شما انجام خواهند داد.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi