کاشت گیاه دارویی آویشن

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (2)

avatar
سوال کننده:سعی نامجو

سلام خدا قوت من 4 هکتا زمین دیم دارم هر سال جو یا گندم دیم کشت میکنم منطقه فارس. سروستان. 60 کیلومتری شیراز میخوام بدونم آیا در کشت گیاهان دارویی چه چیزی میتوانم کشت کنم؟ زمینم آب داءم ندارد. ممنون میشم راهنماییم کنیدavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. برای استان فارس می توان کاشت آلوئه ورا را پیشنهاد داد.


avatar
سوال کننده:ظهرابی

باعرض سلام و خسته نباشید. ممنون می شم به این سوالات پاسخ دهید. آویشن مناسب برای منطقه نورابادممسنی( منطقه ای کرم در استان فارس)کدام نوع است؟ چند ساله است و چند بارمیشه کلا برداشت داشت؟ این ۶۰تومان هزینه کلی می باشد یا در طول دوره هزینه های دیگری هم دارد(مثل کود و نوارمجدد)؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. آویشن یک گیاه چند ساله می باشد. در مناطق گرمسیری از سال دوم به بعد هر سال می توان تا سه بار برداشت داشت. 60 میلیون تومان سرمایه گذاری اولیه بوده و بعد از آن سالانه حدود 5 میلیون تومان هزینه جاری مورد نیاز خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از کلینیک مشاوره سایت میدون استفاده بکنید.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi