کاشت گل محمدی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (5)

avatar
سوال کننده:پویان

سلام ،میخواستم بدونم تو استان گیلان هم میشه گل محمدی کاشت؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. امکان کاشت وجود دارد ولی با توجه به اظهارات برخی از کارآفرینان این حوزه، وجود رطوبت در شمال تاثیر منفی بر اسانس گل محمدی دارد.


avatar
سوال کننده:محمد جهان مهر

سلام خسته نباشید.من دوست دارم درخت والونیا بکارم ولی متاسفانه زمین لازم برا کشت ندارم خواستم ببینم میتونم از کدام ارگان یا سازمان کمک بگیرم تا زمین مناسب در اختیارم بگذارم. ایا اداره منابع طبیعی می‌تونه زمین رایگان در اختیارم بگذاره؟؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. باید از اداره منابع طبیعی و جهاد کشاورزی محل خود جویا شوید. ممکن است زمین هایی را برای امر کشاورزی اختصاص داده باشند.


avatar
سوال کننده:عباس آمالی دوزدوزان

سلام و عرض ادب من شهر سراب ۳ هکتار زمین دیمی دارم پیشنهاد میدید گل محمدی بکارمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. کاشت گل محمدی در منطقه سراب مشکلی ندارد ولی اگر قادر به آبیاری گلستان نباشید، محصول چندانی به دست نخواهید آورد.


avatar
سوال کننده:امین

سلام،لیسانس الکترونیک و برق صنعتی. با20میلیون چه کاری انجام بدمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. کسب و کارهای مختلفی را می توان به شما پیشنهاد کرد ولی شرایط و امکانات شما باید با دقت بررسی شود.  از این رو پیشنهاد میکنیم از نظر مشاوران تخصصی در زمینه کارآفرینی استفاده بکنید.


avatar
سوال کننده:احمدنژاد

آیا پرورش گل رز و محمدی در منطقه گیلان که دارای اقلیم بارطوبت بالا میباشد، موفقیت آمیز و اقتصادی است ؟ آیاپرورش آن در سطح کمتر از هکتار اقتصادی است؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. مطابق با گزارش سازمان جهاد کشاورزی، در سال 1396 حدود 3.4 هکتار سطح زیرکشت گلستان گل محمدی در کل استان گیلان بوده است که سطح زیرکشت بسیار پایینی است. از این رو و با توجه به رطوبت بالا توصیه به احداث گلستان در این منطقه نمی شود. با این وجود شما می توانید از نظر مشاوران تخصصی ما در این زمینه نیز بهره مند شوید.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس [email protected] و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi