کاشت درخت صنوبر

خرید دوره آموزشی

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک

نظرات (3)

میدون_لوگوی کاربر
نام کاربر:محمد
دوشنبه 1 بهمن 1397

سلام آخه اینم شد کسب و کار ، یه سری به منطقه زاینده رود چهار محال و بختیاری بزنید ببینید درخت‌های صنوبر چطور کاشت و برداشت میشود ، آب زیاد و کود شیمیایی برای تسریع رشد این درخت مفیده کسب و کار ، را یه دور برید بخونید بعد بیایید اینجا ادعای ایجاد کسب و کار کنید الکی هم پول مردم را به باد ندید ، واسه دو خط حرف الکی از مردم پول نگیرید ، در ضمن تمام این چیزا به رایگان با یه جستجو تو نت هست

avatar
پاسخ دهنده:مهندس درختی
شنبه 6 بهمن 1397

با سلام. بنده متوجه نشدم در کل منظور شما از این سخنان چی هست. برای اینکه از یک طرح انتقاد نمایید بهتر است اول طرح رو مطالعه کنید و هیجگاه بر اساس ذهنیت خود نقد نکنید. در ضمن شما باید براساس شریط و نیاز منطقه خود اقدام به انتخاب کسب و کار نمایید طبیعی است در مناطق کم آب و کویری نمی توان این دوره را شروع نمود. خواهشا اگر پیشنهادی برای پربار شدن دوره ها دارید در قسمت مشاوره کسب و کار سامانه میدون آن را ثبت نمایید.

میدون_لوگوی کاربر
نام کاربر:محمد دلدار
ﺳﻪشنبه 25 دی 1397

به نام خدا با سلام ببخشید در مناطق جنوب اصفهان که کویری و حاشیه ی کویر محسوب می شن این محصول خوب می شه؟

avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده
چهارشنبه 26 دی 1397

با سلام. صنوبرها نسبت به گرماي شديد حساس تر از سرماي زمستانه و يخ زدگي هستند و به خصوص آب هاي گرم را نمي پسندند. مناطق با بادهاي شديد مي تواند براي رويش گياه محدوديت ايجاد كند و تابستان های خنک را دوست دارند. در کل در منطقه ای که ذکر کردید امکان کشت وجود دارد ولی ممکن است عملکرد کاهش یابد.

میدون_لوگوی کاربر
نام کاربر:محمد
دوشنبه 24 دی 1397

درخت ازکجاتهیه کنم

avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده
ﺳﻪشنبه 25 دی 1397

سلام. همانطور که در دوره کاشت صنوبر ذکر شده است از نهال فروشی های معتبر استان میتوان نهال را تهیه نمود و حتما دقت شود که نهال ها دارای شناسنامه باشند تا پیگیری های بعدی ممکن باشد و نیز شما می توانید با مراجعه به شبکه همکاران سامانه میدون، اطلاعات چند تن از نهال فروشان را مشاهده نمایید.

ثبت نظر جدید

logo-samandehi