تولید خوراک دام از ضایعات کشاورزی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (2)

avatar
سوال کننده:محمدبابایی

سلام.ما زمین کشاورزی داریم در شمال(برنج).آیا منظورتان در موردپس ماند برنج همان کاهی هستش که میبندیم با دستگاه یا سبوسش که کار خونه میده برای مرغ هستش یا ن چیزه دیگه ای میشه تولید کرد؟خواهشا کمی بیشتر در توضیح دوره بیان کنید.خیلی کلی میگید.بالاخره ما باید با دید بازتر دوره را بخریم.ممنون از سایت خوبتون.avatar
پاسخ دهنده:مهندس صالحی

سلام

دوره تولید خوراک دام از ضایعات بزودی بروز رسانی می شود که پس از بروز رسانی در سایت و شبکه های اجتماعی اعلام می شود.

ضایعات برنج شامل سبوس، دانه های شکسته و کاه می شود که در تغذیه دام و طیور استفاده دارند.


avatar
سوال کننده:علی رضا عربی

سلام خسته نباشید این دوره کلاس حضوری نداره؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس صالحی

سلام

کارگاه های آموزشی طبق برنامه برگزار می شوند و اطلاعیه های آن روی سایت و شبکه های اجتماعی قرار داده می شود.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi