صنایع غذایی؛ طلایی ترین فرصت برای پول درآوردن

 


امروزه زندگی ماشینی و شرایط اقتصادی، استفاده از موادغذایی آماده را افزایش داده است. میدون در این قسمت خود میزبان کسب و کاری است که با ورود به این حوزه، ه توانسته نیاز مردم را برطرف کند و هم پول خوبی کسب و کند....

خوشبختانه یا متاسفانه، زندگی ماشینی امروز باعث شده تا مصرف محصولات غذایی آماده که به غذای آماده هم معروف است، تبدیل به یک عادت مصرفی در بین مردم شود؛ رب گوجه فرنگی، پیاز سرخ کرده، انواع سبزی ها، کنسرو و... از سوی دیگر شرایط اقتصادی موجب شده تا خیل عظیمی مردم مجبور به کار و نهایتا تن دادن به این نوع مصرف شوند که این یعنی وجود یک منبع درآمد عالی با بازاری گسترده. امشب مسابقه میدون در سی و دومین قسمت از فصل دوم خود میزبان شرکتی همدانی است که در این زمینه مشغول فعالیت است؛ شرکت خوش طعم الوند (سارمس)

میدونی ها بخوانند: رسیدن به امنیت غذایی با کشت فراسرزمینی

سارمس در سال 1394 پروانه ها و مجوزهای لازم برای فعالیت در حوزه صنایع غذایی را از مراجع ذیربط اخذ و در سال 96 شروع به تولید آزمایشی محصولاتش کرد. این شرکت شاید از سبقه زیادی در این زمینه برخوردار نباشد؛ اما چیزی که موجب موفقیت کسب و کار آنها در این مدت زمان محدود شده، کیفیت محصولات و البته تخصص گرایی نیروی کار است.

مجموعه ها و حتی افراد زیادی در حیطه مشاغل خانگی، به تولید محصولات غذایی آماده و فرآوری شده مشغول اند اما نکته ای که برای راه اندازی کسب و کار در این زمینه و رقابت با آنها باید درنظر گرفت، کیفیت است. مشتریان تمایل دارند پیاز سرخ شده، سیب زمینی خلال شده، هویج پخته شده، کاهو شسته شده و... را از شرکت های معتبری تهیه کنند که تمام نکات بهداشتی و فنی را رعایت کرده باشد (آن هم در این شرایط کرونایی) و درواقغ این حس اطمینان را در آنها ایجاد کند. این مطلب دقیقا همان اتفاقی است که در شرکت خوش طعم الوند رخ می دهد؛ تمام تیم درتلاش اند تا بهترین محصولات را با بهترین کیفیت و بدون موادنگهدارنده به مشتریان خود عرضه کنند:

  1. هویج پوست گرفته شده
  2. پیاز خشک
  3. کاهو شسته شده
  4. میوه جات خشک
  5. فلفل دلمه ای خشک
  6. سیب زمینی خشک
  7. هویج خشک

میدونی ها بخوانند: راز وفاداری مشتریان به کسب و کارهای کوچک

شاید این اواخر شماهم شنیده باشید که هیچ کسب و کاری در این شرایط به اندازه کسب و کارهای صنایع غذایی شانس موفقیت برای سودآوری و پول درآوردن ندارند؛ این نکته درست است به شرطی که بتوان نیاز بازار را به خوبی بررسی کرد؛ همچون کاری که آقای الوندپور پیش گرفته است.

امشب مسابقه میدون در بیست و دومین قسمت از فصل دوم خود میزبان این کارآفرین ریزبین و خوش فکر و تیمش است؛ تیمی که تنها به فروش محصولاتشان در ایران و همدان فکر نمی کنند و سودای صادرات را در سر می پرورانند. اما باید منتظر بود و دید که آیا می توانند از سد دو رقیب دیگر خود در این قسمت و البته چالش های تیم داوری برآیند و جایزه مسابقه را ازان خود کند یا خیر.

برای تهیه غذای آماده از این شرکت و حمایت از کسب و کار جناب آقای محمد الوندپور با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi