احداث باغ فندق

خرید دوره آموزشی

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (3)

avatar
سوال کننده:سیدمهدی

سلام وقت بخیر منطقه ما اشکورات بالا خیلی سردسیره.۶ماه سال برفه تقریبا اکثر سالها فندوق میسوزه.چون زود گل میده بنظر شما تو زمینم چی بکارم سود بهتری داره.آب کافی هم داره.درضمن بازار فروششم خوب باشه.avatar
پاسخ دهنده:مهندس وحید حسین زاده

سلام

همکاران ما در بخش مشاوره سامانه میدون می توانند با توجه به اقلیم منطقه و شرایط زمین مورد نظر راهنمایی های لازم را به شما داشته باشند.


avatar
سوال کننده:محمد جهان تیغ

سلام تو گلستان گرگان بخوام باغ فندق کنم بازدهی چطور هس و زمین ما جای قنات هس و رطوبت زمستان بللا هس میش کشت کرد فصل برداشت کی هسavatar
پاسخ دهنده:دکتر امید احمدی

سلام

درختان فندق به زمستان نسبتاً سرد و تابستان خنک نیاز دارند برای رشد و تکامل میوه تابستان خنک و طولانی از تابستان گرم و طولانی مناسبتر است. درختان فندق برای رفع نیاز سرمایی بایدمدت نسبتاً طولانی در معرض سرمای متوسط قرار گیرند. در مناطق مرطوب درختها نسبت به عوامل بیماری زا حساس هستند. درختان فندق مقاوم به سرما هستند. فصل برداشت نوبرانه فندق، اوایل تا اواخر مرداد است.


avatar
سوال کننده:مقداد عبدی

سلام خسته نباشید، برای اینکه فندوق رو خودم بسته بندی کنم و مستقیم تو بازار بفروشم چیکار باید بکنم ، با تشکرavatar
پاسخ دهنده:دکتر فرومدی

سلام

برای این کار نیاز به مجوز مشاغل خانگی می باشد که از سایت سامانه مشاغل خانگی می توان اقدام کرد. پس از مراحل مذکور اقدام به خرید وسایل بسته بندی دستی نموده سپس وارد بازار می شوید. سعی شود با مقادیر کم این کار اغاز شود.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi