خرید تضمینی محصولات کشاورزی در میدون


کاربران میدون برای فروش محصولات خود دغدغه بازار نداشته باشند. حذف واسطه ها و خرید مستقیم از تولید کننده با توافق همکاری میان میدون و میوه پلاس میسر شد.


سایت میدون با همکاری سایت میوه پلاس اقدام به همکاری دوجانبه ای در راستای بهبود و رونق فضای کسب و کار نموده است.
میوه پلاس که با هدف اصلاح، بهبود و بهینه‌کردن کلیه اجزاء زنجیره تامین محصولات کشاورزی پا به میدان گذاشته است، آمادگی خود را برای خرید کلیه محصولات کشاورزی از قبیل میوه ها، صیفی جات و برخی سبزیجات از کاربران میدون اعلام کرد.
به همین منظور کاربرانی که اقدام به راه اندازی کسب و کار از طریق دوره های آموزشی سایت میدون نمایند می توانند بدون نگرانی از بازار فروش محصولات خود، به اشتغال و کارآفرینی بپردازند.
طبق این توافق، زین پس کاربران سایت میدون پس از اخذ مدرک و تایید کارشناسان میدون، از امکان فروش کل محصولاتشان به صورت یکجا و تضمینی به مجموعه میوه پلاس بهره مند می شوند.
این امر می تواند موجب کاهش مخاطرات بازار و پایین آمدن ریسک در راه اندازی کسب و کارهای خرد باشد.
«میوه پلاس» یک شرکت توزع میوه می باشد که تا قبل از این به روش های سنتی و با در اختیار داشتن چندین غرفه در میدان تره بار به عرضه میوه اشتغال دارد اما من بعد با ایجاد یک پایگاه اینترنتی با محوریت فروش محصولات کشاورزی از قبیل میوه ها، صیفی جات و سبزیجات پا به عرصه ی استارت آپ های اینترنتی گذاشته است.
میوه پلاس با حذف واسطه ها و با شعار از زمین تا منزل اقدام به خرید مستقیم محصولات کشاورزی از تولید کننده ها می کند. این مهم منجر به استقبال کشاورزان برای فروش محصولات و کاهش چشمگیر قیمت برای مشتری نهایی خواهد شد.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید