تولید نشاء (گوجه فرنگی)

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (4)

avatar
سوال کننده:مجيد

سلام من اين دوره كاشت نشا رو ميخوام، مشاوره هم ميخوام. بايد چيكار كنمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. تولید نشاء گوجه فرنگی در دست بارگزاری بوده و به زودی امکان خرید ان مهیا خواهد شد.

جهت دریافت مشاوره از قسمت کلینیک مشاوره سایت میدون در خواست مشاوره تخصصی ثبت کنید.


avatar
سوال کننده:مجید بالندری

سلام چه مقدار زمین و مقدارمدار آب با هزینه ای که گفتید نیاز هست وبا این مبلغ 60000000میلیون چند متر فضا زیر کشت میره وبازار فروش از کجا میشه پیدا کرد درضمن من در مشهد زندگی میکنم.avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

با سلام. 60 میلیون تومان بدون در نظر گرفتن قیمت زمین و ساخت گلخانه، برای 2000 مترمربع می باشد. مشتری نشاء کشاورزان هستند.


avatar
سوال کننده:Reza

با سلام من در نزدیکی شیراز زندگی میکنم میخواستم بدونم هزینه ساخت یه گلخانه چقدر هست با اینکه زمین و آب رو دارم با تشکر از سایت خوبتونavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

با سلام. هزینه ساخت هر متر مربع گلخانه با توجه به مصالح مورد استفاده و اینکه خودتان ساخت را برعهده بگیرید یا یک شرکتی آن را انجام دهد، متغیر و از 40 هزار تومان تا 200هزار تومان می باشد.


avatar
سوال کننده:رامین

سلام .من حدود 8 هزارمتر زمین در استان گیلان دارم .حدود 6 هزار متر آن زیر کشت برنج هست و 2 هزارمتر آن بایر هست .چاه آب و برق هم دارم .اگر این 2 هزارمتر تبدیل به گلخانه خیار و گوجه و بادمجان شود سوددهی آ ن چقدر هست ؟ برای جایگیزینی برنج پیشنهاد دیگیری دارید ؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

با سلام. با توجه به هزینه ثابت و جاری که خواهید داشت حداقل 20 درصد سود سالانه برای شما دارد. ولی در صورتی که با قیمت خوبی فروش برود تا 60 درصد هم مورد انتظار می باشد.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس [email protected] و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi