تولید نشاء خیار

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (3)

avatar
سوال کننده:سید مهدی

لطفا در مورد سود و زیان و ریسکهای اینکار کمی اطلاعات بدید.avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

ریسک های مختلفی می شود در این کسب و کار مشاهده نمود به عنوان مثال عدم دقت کافی در ساخت گلخانه. گاهی با وجود طوفان و یا بارندگی شدید، حتی در حد چند دقیقه، تمام تلاش گلخانه‌دار از بین برود. در حالت اجاره گلخانه نیز باید توجه داشت که نظارت‌های انجام‌شده در صدور پروانه‌های کسب برای گلخانه‌داران، بسیار ضعیف بوده و برخی از سازه‌ها علی‌رغم داشتن تأییدیه و پروانه کار، در برابر طوفان‌ها و بادهای شدید مقاوم نیست و کج می‌شوند، که این مسئله خود هزینه‌های زیادی را برای مستاجر و موجر گلخانه به همراه خواهد داشت. این کسب‌وکار با نرخ سوددهی 131 % بهترین پیشنهاد برای افراد با توان مالی پایین می‌باشد. دوره بازگشت سرمایه در این طرح حدود یک ماه می‌باشد.


avatar
سوال کننده:سید مهدی هاشمیان

سلام. آیا با آب شهری هم می‌شود آبیاری کرد؟ و آیا بصورت طبقاتی، نشاءقابل کشت هست؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

آب موردنیاز را می‌توان از چشمه، رودخانه، آب شهری و چاه تأمین کرد، لذا آگاهی داشتن از غلظت املاح و مواد شیمیایی آب مورداستفاده در محیط گلخانه ضروری است.آزمایش کیفیت آب مورداستفاده قبل از هر کاری ضروری به نظر می‌رسد.ویژگی های آب مورد نیاز برای این کشت در دوره آموزشی مورد نظر مفصلا بیان شده است. پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از امکان کشت طبقاتی نشاء با کارآفرینان این حوزه دربخش کلینیک مشاوره ارتباط حاصل نمایید.


avatar
سوال کننده:سید مهدی هاشمیان

سلام. آیا با آب شهری هم می‌شود آبیاری کرد؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

آب موردنیاز را می‌توان از چشمه، رودخانه، آب شهری و چاه تأمین کرد، لذا آگاهی داشتن از غلظت املاح و مواد شیمیایی آب مورداستفاده در محیط گلخانه ضروری است.آزمایش کیفیت آب مورداستفاده قبل از هر کاری ضروری به نظر می‌رسد.ویژگی های آب مورد نیاز برای این کشت در دوره آموزشی مورد نظر مفصلا بیان شده است.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi