کره مغزدانه خوراکی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (3)

avatar
سوال کننده:فاطمه بابكي

سلام.ميخواستم ببينم هركسي ميتونه از اين دستگاه استفاده كنه و پول در بياره؟ حتي براي زن خانه دار با فرزند كوچك به طور پاره وقت؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس مرتضی درختی

سلام

فرآوری خشکبار به شکل صنعتی، نیمه‌صنعتی و خانگی صورت می‌گیرد. بر همین اساس می‌توان کارخانه‌های بزرگ، سوله، کارگاه‌های متوسط و یا کوچک و حتی منزل را نیز جهت فرآوری خشکبار استفاده نمود، ولی دوره کنونی در گروه مشاغل صنعتی قرار دارد و به طور پاره وقت امکان آن وجود ندارد.


avatar
سوال کننده:مصطفی نادری

با سلام و خسته نباشید . در این مقیاس تولید و سرمایه چه مقدار فضای کار لازم است . و در مقیاس خیلی کوچک چه مقدار فضای کار لازم است . تشکرavatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

فضای در نظر گرفته شده در دوره آموزشی کره مغزدانه خوراکی برای شروع این کسب و کار به شرح زیر می باشد:

600 مترمربع جهت بخش تولید ( کاشی‌کاری شده و مناسب تولید و بسته‌بندی مواد غذایی)

24 مترمربع جهت انبار مواد اولیه ( دارای تجهیزات مناسب برای تنظیم دما و رطوبت و به‌دوراز تابش نور خورشید )

24 مترمربع جهت انبار محصول ( دارای تجهیزات مناسب برای تنظیم دما و رطوبت و به‌دوراز تابش نور خورشید )

150 مترمربع جهت ساختمان اداری و رفاهی ( بخش ادراری، سرویس بهداشتی و نمازخانه).

برای اطلاع از حداقل فضای ممکن برای شروع کار پیشنهاد می کنیم با تولید کننگان این حوزه مشورت نمایید.


avatar
سوال کننده:حسن کهنسال

میشه باسرمایه خیلی کمترهم شروع کرد یانه؟avatar
پاسخ دهنده:دکتر فرومدی

سلام 

دوره تدوین شده در سامانه میدون با در نظرگرفتن فرضیات و ظرفیت تولید مشخص می باشد و درصورت وجود سرمایه کمتر باید مقیاس طرح را تغییر داد.با سرمایه کمتر نیز می توان این کسب وکار را شروع نمود ولی ظرفیت تولید را باید کاهش داد و مقیاس طرح را کوچکتر در نظر گرفت.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi