احداث باغ زیتون

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (4)

avatar
سوال کننده:آزاد

سلام و خسته نباشید، درخت زیتون در مناطق کوهستانی و سردسیر مثل کردستان و اراضی مرتع قابل پرورش و بازدهی است ، کسی تا حالا اقدامی کرده؟avatar
پاسخ دهنده:دکتر مجید فرومدی

سلام

بهترین دمای سالانه برای رشد و نمو مناسب زیتون ۱۶ تا ۲۰ درجه سلسیوس می‌باشد. اگر در منطقه‌ای متوسط دمای سالانه از ۱۳ کمتر و یا از ۲۶ بیشتر باشد، بهتر است از کشت زیتون در آن منطقه صرف نظر کرد. در متوسط دمای پایین‌تر از ۱۳ درجه سلسیوس امکان رشد و نمو درخت فراهم نبوده و وقوع سرمازدگی و یخ‌زدگی، تولید محصول را با مشکل روبرو می‌نماید. در سال 1397 سطح زیر کشت زیتون در استان کردستان 4 هکتار بوده است ولی میزان تولید صفر بوده است.


avatar
سوال کننده:سمیراجمشیدی صالح

با عرض سلام ، هیچ توضیحی در مورد بازیافت پلاستیک داده نشده امکان داره در این مورد راهنمایی بفرماییدavatar
پاسخ دهنده:دکتر مجید فرومدی

سلام

این دوره آموزشی هنوز در سایت میدون بارگذاری نشده است. در صورت بارگذاری در شبکه های مجازی اطلاع رسانی خواهد شد.


avatar
سوال کننده:غفار

با سلام درخواست مشاوه برای هزینه درآمد سود آوری چند ساله وهمچنین نحوه خرید و راه اندازی .باتشکرavatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

با شماره تلفن گویای 02162863000تماس بگیرید و به بخش مشاوره سامانه میدون متصل شوید.همکاران ما در بخش مشاوره شما را راهنمایی خواهند کرد. 


avatar
سوال کننده:حنیف

سلام.چطور میشه جزوه یا فیلم آموزشی رو دریافت کرد؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

در بخش دوره‌های آموزشی سامانه میدون دوره آموزشی احداث باغ زیتون و همچنین فیلم آموزشی احداث باغ زیتون بارگذاری شده است که می توانید با کلیک بر روی خرید دوره آموزشی آنرا خریداری نمایید.

 


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi