سرامیک ‏های دست‏ساز

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (6)

avatar
سوال کننده:فاطمه کعبی

باسلام ،میخواستم بدونم در دوره آموزشی سرامیک نحوه ی درست کردن و وسایل های مورد نیاز ک به چه صورت انجام میشه ذکر شده ؟یا فقط توضیحات در مورد بازار کار استavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. کلیه مطالب مورد نیاز در قالب 10 پلن بطور مفصل شرح داده شده است و پلن بازار تنها یکی از آن ها می باشد. در همین صفحه شما می توانید سرفصل های دوره را مشاهده بفرمایید.


avatar
سوال کننده:حامد

سلام کاش برای هر شغل میزان فضای مناسب رو هم می اوردین و نوع محل از نظر سر پوشیده بودن یا نبودن مشخص میکردین تا راحت تر با توجه به امکاناتمون انتخاب کنیم، برای سرامیک حدودا چه میزان فصا مناسب هست؟؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. در داخل دوره کلیه مطالبی که گفتید با جزئیات بیشتر ذکر شده است. برای طرح نوشته شده حدود 40 تا 50 مترمربع فضای مسقف مورد نیاز است.


avatar
سوال کننده:حامد

سلام ، برای ی فرد فاقد مهارت تو این زمینه میتونه بسته آموزشی تون کارگر بیافته؟ و اینکه چه متراژ برای اینکار مناسبه؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. بسته آموزشی تقریبا تمام سرفصل های مورد نیاز در این کسب و کار را با همکاری کارآفرینان این حوزه پوشش داده ولی در هر صورت پس از مطالعه این بسته، نیاز به شرکت در کارگاه های آموزش عملی همچنان مورد نیاز خواهد بود. مساحت مورد نیاز بین 40 تا 50 مترمربع می باشد.


avatar
سوال کننده:محمد

سلام. دروه آموزشی که برای فروش گذاشتین (مثلا تعمیرات موبایل یا ساخت اسباب بازی یا ساخت سرامیک و غیره) اموزش همان کار است؟ یعنی مثلا در آن آموزش به یک فرد مبتدی آموزش داده می شود چگونه موبایل تعمیر کند یا چگونه اسباب بازی چوبی بسازد؟ یا اینکه خود طرح و خود آن شغل و نحوه ورود و محل های که ان را آموزش می دهند و اطلاعاتی از این دست ارائه می شوند؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. سرفصل های دوره اموزشی در همان صفحه فروش وجود دارد. در کل دوره های آموزشی سایت میدون از چندین پلن تشکیل شده که سعی می شود در طول این پلن ها تمام تجهیزات مورد نیاز کارو تعداد آن‌ها، مواد اولیه مورد نیاز و مقدار آنها، قیمت تجهیزات و مواد اولیه، میزان تولید، فروش و سوددهی کار در یک مقیاس مشخص، بازار کار مورد نظر، ریسک ها و مشکلات کار، مجوزها و ... توضیح داده شوند. در یکی از پلن ها، بنام پلن عملیات، برای یک مقیاس یا میزان تولید مشخص،  مراحل کار از صفر تا صد شرح داده می شود.


avatar
سوال کننده:FARHAD

با سلام کف سرمایه ینی چه؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. منظور از کف سرمایه، همان میزان سرمایه گذاری اولیه در مقیاس تعریف شده می باشد. 


avatar
سوال کننده:سمیه پورعباس

سلام چرا این دوره خریده نمیشه خیلی تلاش کردیم راهنمایی کنیدavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

با سلام. لطفا با قسمت آموزش سایت تماس بگیرید.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi