مشاغل خانگی با سرمایه کم

 


در این مطلب قصد داریم شما را با مشاغل خانگی ای که با کف سرمایه 5 میلیون تومان قابلیت راه اندازی دارند، آشنا کنیم.

به گزارش میدون، بسیاری از افراد علاقه دارند در مشاغل خانگی مشغول به کار شوند و بتوانند با استفاده از این روش درآمد زایی خوبی برای خود و خانواده شان به وجود آورند.

برای فعالیت در انواع مختلفی از مشاغل خانگی به سرمایه های مختلفی نیاز است، اما ما در این مطلب قصد داریم شما را با مشاغل خانگی ای که با کف سرمایه 5 میلیون تومان قابلیت راه اندازی دارند آشنا کنیم.

باغ تراریوم (باغ شیشه ای)

اگر دوست دارید باغ کوچکی را درست کنید و این احساس خوب را به شغل خود تبدیل کنید می توانید وارد یکی از زیر بخش های مشاغل خانگی به نام باغ تراریوم (باغ شیشه ای) شوید. این شغل را می توانید در نهایت با کف سرمایه 600.000 هزار تومان راه اندازی کنید. در دنیای ماشینی امروز این نوع از مشاغل خانگی می تواند آینده خوبی داشته باشد زیرا بیشتر افراد در آپارتمان زندگی می کنند و کمتر از فضای حیاط برخوردارند.

پرورش سانسوریا یا گیاه شمشیری

گیاه سانسوریا، گیاهی است که چند وقتی است که جای خود را در بین قلب ایرانیان باز کرده است. سانسوریا با ظاهری زیبا و رنگ سبز بهشتی خود مهمان خانه بیشتر هموطنان ما شده است. شما می توانید با حداقل سرمایه 500.000 هزار تومان وارد این حرفه جذاب شوید.

خوشمزهِ قرمز

رب انار در سفره غذای ایرانیان طرفداران بسیاری دارد. در بیشتر نقاط ایران انواع و اقسام مختلفی از غذا های محلی با رب انار درست می شوند، بنابر این تهیه رب انار می تواند درآمد قابل ملاحظه ای را برای افرادی که تمایل دارند وارد این نوع از مشاغل خانگی شوند فراهم کند. بعلاوه رب انار یکی از مشاغل خانگی است که با حداقل سرمایه نزدیک به 2 میلیون تومان، ثبات درآمدی خوبی را برای شما به ارمغان می آورد.

سرکه و کشمش

تولید سرکه و کشمش یکی از مشاغل خانگی ای است که، با کف سرمایه 1.500.000 تومان قابلیت راه اندازی دارد. این شغل علاوه بر این که، خطر کمی را دارد می تواند در کمتر از 6 ماه شما را به سودآوری مطلوب می رساند. جالب است بدانید که ایران سومین کشور تولید کننده کشمش در جهان است که بیش از 100 کشور در دنیا خواهان این دو نوع محصول ایرانی و خوشمزه هستند.

گلدوزی

اگر تمایل دارید که یکی از مشاغل خانگی جذاب را به عنوان شغل برای خود انتخاب کنید، تبریک! گلدوزی می تواند شما را با دنیایی از جذابیت های خاص و رنگی آشنا کند. این شغل با سرمایه حداقل 500.000 هزار تومان امکان راه اندازی دارد. از جذابیت های فعالیت گلدوزی امکان گسترش بی حد و مرز آن در فضاهای مجازی مانند اینستاگرام است. سود خالص این کار با میزان سرمایه بیان شده حدود 1.500.000 میلیون تومان است که با توجه به گرفتن سفارش های بیشتر می توان میزان این سوددهی را افزایش داد.

در مطلب های بعدی در سایت میدون شما را با بقیه مشاغل خانگی که به میزان سرمایه 5 میلیون تومان آشنا خواهیم کرد.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi