پرورش مرغ گوشتی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (3)

avatar
سوال کننده:میثم

با سلام احتراما با عرض سلام و احترام احترما برای کسب مجوز پرورش مرغ گوشتی باید از کجا شروع کنم در ضمن کمترین مقدار مرغ برای پرورش صنعتی که صرفه اقتصادی داشته باشد در ضمن آیا امکان ساخت کشتارگاه صنعتی مرغ به صورت شخصی وجود دارد و چه مقدار سرمایه لازم استavatar
پاسخ دهنده:مهندس صالحی

سلام

برای مجوز به نظام مهندسی کشاورزی مراجعه کنید.

حداقل ظرفیت 20000 قطعه

کشتار باید در کشتارگاه رسمی و تحت نظارت دامپزشک صورت گیرد.


avatar
سوال کننده:مهدیه

سلام وقتتون بخیر برای احداث یک مرغداری ۳۰۰۰ قطعه ای چقدر هزینه نیازه؟ و اینکه جهاد کشاورزی مجوز ساخت نمیده باید چیکار کنیم؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس صالحی

سلام

جهاد کشاورزی به مرغداری های کوچک مجوز نمی دهد و نمیشه کاریش کرد. اما اگر سالن کوچکی پیدا کنید که استاندارد باشه شاید بتوانید کار کنید ولی در کل پرورش مرغ گوشتی صنعتی به این شیوه پیشنهاد نمی شود بهتر است از مرغ بومی استفاده کنید.


avatar
سوال کننده:محسن

حالتون خوشه؟؟؟ آخه آدمی که دو میلیارد سرمایه داشته باشه به نظرتون میاد تو سایت میدون دنبال کار میگرده؟؟؟ به فکر چند تا جوان بی پول و سرمایه و بیکار باشید که نمیدونن تو این اوضاع خراب اقتصادی از کجا شروع کنن اونی که دو میلیارد سرمایه داره نیازی به راهنمایی شما نداره خودش میدونه چیکار کنه البته به شما هم حق میدم یه استارت آپ راه انداختین که می خواین از جزوه فروشی پول در بیارینavatar
پاسخ دهنده:مهندس صالحی

سلام 

ممنون میشم اگر با ادبیات رسمی نظراتتون رو ارسال کنید. در همین سایت میدون افراد زیادی می آیند که دنبال راه اندازی کسب و کارهای صنعتی هستند و ما باید پاسخگوی نیاز آنها هم باشیم. اگر کسی بتونه یک کار صنعتی راه اندازی کنه قطعا چندین جوان بیکار نیز صاحب شغل می شوند.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi