پرورش ماهیان زینتی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (5)

avatar
سوال کننده:پویا نجف ابادی پور

سلام ممنون بابت سایت خوبتون . سوال من اینه که چه گونه هایی واسه پرورش اموزش دادین داخل این بسته و اینکه ماهی مولد خوب رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟avatar
پاسخ دهنده:فریده حاجی وند

با سلام 

در این دوره گونه هایی مانند : آنجل،  اسکار، گوپی رد آلبینو،  گوپی بلک توکسید و  سوارتل آموزش داده شده اند.   مولد خوب را سعی کنید از جاهایی که قطب این کار هستند مانند اصفهان تهیه کنید.


avatar
سوال کننده:محمد یادگاری

باسلام مهمترین و اساسی ترین مشکل و یا سوال من بازار فروشش هستش و یا با چه کسانی میتونم برا صادرات لینک بشمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

با سلام. به بخش مشاوه سایت میدون مراجعه بفرمایید.


avatar
سوال کننده:حسین حمزوی

سلام خسته نباشید لطف کنید درمورد مجوزهای این کار هم توضیح بفرماییدavatar
پاسخ دهنده:فریده حاجی وند

با سلام 

از مجوزهای مورد نیاز جهت این کار می توان به مجوز مشاغل خانگی، موافقت اصولی، پروانه ی تأسیس و پروانه ی بهره برداری اشاره کرد که در دوره ی آموزشی مربوط به ماهیان زینتی می توان  اطلاعات کامل مربوط به این مجوزها را کسب کرد.

 


avatar
سوال کننده:علیرضا سلیمانی

با سلام و سپاس از شما برای راه اندازی این چتین سایتی . آیا بعد از راه انداختن کار و کسبی مانند پرورش ماهیان زینتی کار رقابت د ر این بازار آسان خواهد بود ؟ چون به حال رقبای قدیمی تر بازار را در دیت دارند .avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

با سلام. پیشنهاد میشود، شما ابتدا ماهی را خریدای و اقدام به بازاریابی و فروش بکنید. اگر توانستید حداقل سه مشتری ثابت داشته باشید، می توانید کار تولید را آغاز کنید.


avatar
سوال کننده:مهدی رشیدی

سلام من دوره آموزشی پرورش ماهیان زینتی رو خریدم ولی الان نمیدونم دوباره برای دیدن از کدام قسمت فایل دوره رو پیدا کنمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

با سلام. از طریق قسمت تماس با ما، با سامانه و قسمت آموزش تماس بگیرید تا همکاران شما را راهنمایی کنند.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس [email protected] و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi