سرامیک ‏های دست‏ساز

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (3)

avatar
سوال کننده:محمد

سلام. دروه آموزشی که برای فروش گذاشتین (مثلا تعمیرات موبایل یا ساخت اسباب بازی یا ساخت سرامیک و غیره) اموزش همان کار است؟ یعنی مثلا در آن آموزش به یک فرد مبتدی آموزش داده می شود چگونه موبایل تعمیر کند یا چگونه اسباب بازی چوبی بسازد؟ یا اینکه خود طرح و خود آن شغل و نحوه ورود و محل های که ان را آموزش می دهند و اطلاعاتی از این دست ارائه می شوند؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. سرفصل های دوره اموزشی در همان صفحه فروش وجود دارد. در کل دوره های آموزشی سایت میدون از چندین پلن تشکیل شده که سعی می شود در طول این پلن ها تمام تجهیزات مورد نیاز کارو تعداد آن‌ها، مواد اولیه مورد نیاز و مقدار آنها، قیمت تجهیزات و مواد اولیه، میزان تولید، فروش و سوددهی کار در یک مقیاس مشخص، بازار کار مورد نظر، ریسک ها و مشکلات کار، مجوزها و ... توضیح داده شوند. در یکی از پلن ها، بنام پلن عملیات، برای یک مقیاس یا میزان تولید مشخص،  مراحل کار از صفر تا صد شرح داده می شود.


avatar
سوال کننده:FARHAD

با سلام کف سرمایه ینی چه؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. منظور از کف سرمایه، همان میزان سرمایه گذاری اولیه در مقیاس تعریف شده می باشد. 


avatar
سوال کننده:سمیه پورعباس

سلام چرا این دوره خریده نمیشه خیلی تلاش کردیم راهنمایی کنیدavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

با سلام. لطفا با قسمت آموزش سایت تماس بگیرید.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi