تولید چیپس سیب زمینی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (3)

avatar
سوال کننده:امیر

سلام. شما گفتید یک اسلایدر و خشک کن بیشتر از 30 میلیون در میاد. آیا فقط واسه چیپس سیب زمینی یا نه؟؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام

از دستگاه خشک کن برای خشک نمودن انواع میوه جات نیز می توان استفاده کرد.


avatar
سوال کننده:تقی

با سلام. بعد اینکه کارگاه تولید چیپسو ایجاد کردیم چطور میشه اونو فروخت ؟منظورم اینکه روی بسته بندی آرم خواصی که معرف محصول باشه باید باشه ؟من خودم چون تو شهرستان زندگی میکنم و محصول شهرستان هم سیب زمینی هستش قیمت مواد اولیش خیلی خوبه .فقط مشکلم بازار فروششه .خواهشن راهنمایی کنید ممنون میشمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. معمولا بر روی محصول برند شرکت یا کارگاه تولید کننده زده می شود. اگر از بازار فروش محصول مطمئن نیستید، سعی کنید مقدار محدودی را از تولید کنندگان خریداری نموده و اقدام به فروش آن بکنید، در صورت موفقیت در فروش، اقدام به تولید بکنید.


avatar
سوال کننده:علیرضا قلی نژاد

با سلام برای ایجاد یک کارگاه کوچک تولید چیپس حدودا چقدر سرمایه لازم است واینکه کارگاه آموزشی جهت اینکار کجا ها برگذار میشودavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. برای اینکار شما حداقل به یک دستگاه اسلایسر و یک دستگاه خشک کن نیاز دارید. از این رو بیشتر از 30 میلیون تومان سرمایه مورد نیاز است.

سامانه میدون کارگاه های آموزشی در این زمینه برگزار میکند که شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرامی سامانه میدون از زمان و مکان برگزاری و هزینه شرکت در آن مطلع شوید.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi