کاشت فیسالیس

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (4)

avatar
سوال کننده:فرهاد

سلام. من 10120 متر زمین با سند ملکی حاشیه آسفالت دارم که روش پروانه تاسیس گلخانه(گل و گیاه زینتی- رز هلندی) گرفتم اما چون برای اخذ وام 2 مشکل وجود داشت(1- نداشتن وثیقه لازم چند میلیاردی برای دریافت وام-2- بالا بودن بهره وام که جهاد اونو 18 درصد اعلام کرده بود) نتونستم در زمان یکسال مقرر پروانه اقدام کنم و فکر کنم الان فقط میتونم یکبار دیگه اونو تمدید کنم بشرط رفع موانع اخذ وام. در نهایت زمین دیگری هم در حدود 10700 متر حدود 200 متر پایین تر از زمین فوق دارم. بنابراین در صورت وجود سرمایه گذار حاضر به همکاری در هر زمینه ای با طرح توجیهی موفق هستم لازم به ذکر اینکه زمینهای فوق در مشهد و محدوده آرامگاه فردوسی می باشندو مشکل آب هم وجود ندارد.avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

شما میتوانید در بخش نیازمندی های سامانه میدون اقدام به ثبت درخواست نیازمندی خود جهت جذب سرمایه گذار بنمایید.همچنین میتوانید با همکاران ما در بخش بازرگانی تماس بگیرید.


avatar
سوال کننده:محمد سعیدی

فیسالیس در هزار متر چقدر تولید داره؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

با کشت گلخانه هزار مترمربع گیاه فیسالیس، سالانه حدود 1.5 تن میوه می توان برداشت کرد.


avatar
سوال کننده:سید

با سلام این محصول رو در فضای باز در قم میشه کشت کرد یا حتما باید به صورت گلخانه ای باشه ؟ متشکرمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام امکان کاشت آن در فضای آزاد وجود دارد ولی باید از نظر شرایط آب و هوایی نیاز های ان تامین شود. مثلا از لحاظ بافت خاک، خاک لومی شنی با pH بین 8-4.5 را تحمل می کند. همچون سایر گیاهان این خانواده نسبت به EC بالاتر از 4 نیز متحمل است.


avatar
سوال کننده:عباس محمدی

مشاوره دراین زمینه وبازار فروش آنavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. از بخش کلینیک مشاوره سایت میدون درخواست مشاوره د راین زمینه ثبت کنید. درداخل دوره آموزشی کاشت فیسالیس نیز  نحوه بازاریابی و فروش مورد بررسی قرار گرفته است.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi