دوخت عروسک نمدی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (1)

avatar
سوال کننده:مرضیه برهانی ایرائی

سلام و خسته نباشید من ی سوال دارم میخواستم بدونم من الان عروسک سازی با نمد رو بلدم دوخت انواع کیف چرمی رو بلدم و تهیه لواشک و میوه خشک و تهیه. حلوا رو بلدم ولی مناسفانه سرمایه برا فروش و بازار کار ندارم الان حتما باید دوره اموزشی رو ببینم تا بتونم کارم رو ب فروش برسونمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. دوره های آموزشی سایت میدون سعی میکند از صفر تا صد کار را به شما آموزش دهد. اما در نهایت این دوره ها تنها یک راهنما برای شما خواهد بود و قسمت اصلی کار بستگی به سعی و تلاش شما دارد. باتوجه به اینکه شما نیازی به آموزش کسب و کار های مذکور را ندارید و تنها مشکلتان بازاریابی و فروش است، پیشنهاد میکنیم فیلم مشاوره بازار یابی رایگان میدون در آپارات را مشاهده بفرمایید.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس [email protected] و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi