دوره آموزش متنی تعمیرات موبایل مدت زمان دوره:ندارد مدرک پایان دوره:ندارد
543000 تومان
خرید دوره

دوره آموزش متنی تعمیرات موبایل

4 از 5
83 نفر امتیاز داده اند
آنچه در اين دوره خواهيد آموخت
 • نحوه محاسبه دوره بازگشت و نقطه سر به سر کسب و کار مورد نظر
 • شرایط بازار
 • مساحت مورد نیاز برای شروع کسب و کار
 • آشنایی با تمامی مراحل راه اندازی کسب و کار
 • شناخت ریسک‌های کسب وکار
 • تعمیرات تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری گوشی
 • مکان یابی برای برپایی کسب و کار مورد نظر
اين دوره شامل ...
 • شناخت کلیات کسب و کار مورد نظر
 • جداول ضروریات مورد نیاز جهت شروع کسب و کار
 • محل‌های مناسب جهت شروع کسب و کار
 • جداول تخمین مالی شروع کسب و کار
 • جداول تخمین فروش و نرخ سوددهی کسب و کار
توضيحات

تعمیرات موبایل، کسب و کاری است که می توان برخلاف دیگر حرفه ها، با بیشترین سرعت و کمترین هزینه یاد گرفت؛ بازاری تشنه که پراست از افراد متقاضی خدمات برای گوشی های هوشمندشان و این یعنی نیاز و فرصتی اقتصادی که مردم برایش حاضر هستند پول پرداخت کنند. 

گستردگی استفاده از تلفن همراه، نیازها و مسائل زیادی را برای کاربران به وجود آورده است. از جمله این نیازها در هنگام خرابی این وسیله خودش را نشان می دهد. خرابی تلفن همراه به دو گونه سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شود که تعمیر هر کدام نیاز به تخصص دارد. تعمیر تلفن همراه، حرفه ای با جزئیات و ظرافت های خاص است که نیاز به آموختن دارد. کاربران در تمام کشور به تلفن همراه و خدمات مرتبط با آن نیاز دارند و لذا در تمام کشور به یک اندازه فضای کار برای این حرفه مهیا است.
ارائه مجموعه ای از خدمات در کنار تعمیر تلفن همراه، مشتری زیادی را جذب می کند. تعداد افراد مورد نیاز برای انجام این کار از یک نفر شروع شده و بسته به حجم کار می توان به تعداد همکاران اضافه کرد. شروع این کار هزینه پایینی دارد و در مدت کوتاه به بازدهی و سود آوری می رسد.
اخذ مجوز و گواهینامه جهت شروع این شغل فرآیند مشخص و کوتاهی دارد که می توانید با خواندن طرح نسبت به آن آگاهی پیدا کنید. از جمله نکات مثبت تعمیر تلفن همراه این است که برخی از مراحل آن به راحتی در خانه قابل انجام است. 

در گام هایی که در این دوره جمع آوری شده است به تمام نکات مهم این کسب و کار پرداخته شده است و به راحتی می توانید با کسب تجربه فردی موفق و پردرآمدی شوید. 

این دوره‌ی آموزشی به عمده‌ی جنبه‌های مختلف از تعمیر تلفن همراه پرداخته و به‌دلیل ارتباط گسترد‌ه‌ی میدون با کارآفرینان کشور، در تدوین آن از تخصص و نظرات تولیدکنندگان برتر این حوزه بهره گرفته شده است. مدرسه‌ی میدون و کلینیک مشاوره نیز آماده‌ی برگزاری کلاس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های حضوری و ایجاد بستر برای ارتباط با مشاوران متخصص در این حوزه هستند.

توجه: دوره آموزشی تعمیر تلفن همراه، دوره ای مجازی (غیر حضوری) و مبتنی بر متن بوده و صرفاً در حساب کاربری شخص در سایت نمایش داده می شود.

آشنایی با سرفصل ها

در اولین گام آموزش تعمیرات تلفن همراه،آشنایی کلی با تاریخچه،مزایا و جذابیت های مالی این کار و شناختی کلی بدست می آید.

در این قسمت نکات مورد نیاز در مورد مکان یابی برای برپایی کسب و کار تعمیر تلفن همراه تبیین میشود.

در این گام با ملزومات کسب و کار تعمیر تلفن اعم از نیرو انسانی،قوانین،ساختمان، وسایل مورد نیاز و...آشنا میشویم.

در این قسمت جداول هزینه ،درآمد و سرمایه و همچنین راه ای کسب این سرمایه تبیین میشود.

در این گام با بازار هدف و اندازه ی آن،میزان مصرف و تقاضا،حضور رقبا در بازار و همچنین فرهنگ مصرف و استفاده محصول و خدمات در این کسب و کار آشنا میشویم.

در این گام با اطلاعات ابتدایی تعمیر و همچنین با تعمیرات تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های همراه به صورت چند رسانه ای و کامل آشنا میشویم.

در این گام با مخاطرات و ریسک هایی که ممکن است فرد در 4حوزه ملزومات،مالی،عملیات و بازار با آنها مواجه گردد،مطرح میشود.

در این گام،پیشنهاداتی که مرتبط با کسب و کار تعمیر تلفن همراه میباشد و میتواند به کارایی این کسب و کار کمک نماید، مطرح میگردد.

در این بخش کوشیده شده است تا از طریق مصاحبه با افراد ماهر در این حوزه کسب و کار ،از تجریات آنها استفاده گردد.

در گام نهایی این دوره آموزشی با نکات و بایسته های فقهی و اخلاقی این کسب و کار آشنا میشویم.

ارزیابی دوره
4 از 5
83 نفر امتیاز داده اند
93
89
92
92
90
عضویت/ورود سریع جهت خرید دوره
پرسش و پاسخ
پاسخ به این پرسش
علی ستایس وفا

سلام وقت بخیر.میخواستم بدونم برای تعمیرات موبایل کارگاه یا کلاسی برگذارمیکنید.اگر بله کی وکجا؟ باتشکر

وحید سوادی جهانگیری

سلام

برای اطلاع از برگزاری کارگاه مورد نظر با تلفن گویا سامانه میدون تماس گرفته و به بخش کارگاه متصل شوید.


پاسخ به این پرسش
حاتمی

سلام بنده تو کار موبایل مبخاستم بببنم اگر بخام دوره اموزشی بزارم الخصوص ایفون چکار بلید بکنم؟

وحید سوادی جهانگیری

سلام

با تلفن گویا سامانه میدون تماس بگیرید و به بخش برگزاری کارگاه متصل شوید. همکاران ما در این بخش راهنمایی های لازم را به شما خواهند داشت.


پاسخ به این پرسش
مهدی

سلام خسته نباشید من ۳۷ سال دارم برای این کار دیر نیست درحال حاظر بیکار هستم و به کار فنی علاقه دارم ایا میتوانم در اینکار موفق شوم و کسب درامد کنم اینده دارد با تشکر فراوان.

وحید سوادی جهانگیری

سلام

در آزمون پیشنهاد شغلی سامانه میدون شرکت کنید تا مناسب ترین کار به شما پیشنهاد شود که با شخصیت شما سازگاری دارد. درهر کسب و کاری در صورت وجود شرایط مناسب انجام آن از جمله تخصص، علاقه ، بازار مناسب، سرمایه کافی و... می توان به موفقیت دست یافت.


پاسخ به این پرسش
ehsan

سلام ، به نظر شما دوره های آموزشی تعمیر تلفن همراه که توسط موسسات آزاد به صورت حضوری برگزار میشه شرکت کنیم ؟؟ یا دوره آموزشی شما را خریداری کنیم و به صورت حضوری دیگه شرکت نکنیم؟؟

وحید حسین زاده

سلام. دوره آموزشی سایت میدون مبتنی بر متن و تصویر بوده و بعد از مطالعه آن، باتوجه به یادگیری برخی مهارت ها شرکت در کلاس های حضوری ضروری است.


پاسخ به این پرسش
سعید.

سلام. سعید هستم از تهران سایت میدون کلاس تخصصی میذاره که هرکسی خواست شرکت کنه.؟ اگر هست هزینش چقدره؟ با تشکر..

وحید حسین زاده

سلام. فعلا در زمینه تعمیر تلفن همراه برگزار نمیکنه ولی در صورت به حد نصاب رسیدن متقاضی شرکت در کارگاه، برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب کارگاه و هزینه شرکت در آن با مسول کارگاه های میدون تماس بگیرید. در کل هزینه شرکت در کارگاه حدود 200 هزار تومان است که ممکن است برحسب نوع کارگاه تغییر پیداکند.


پاسخ به این پرسش
محمود محمودزاده

سلام ببخشید میخواستم بدونم برای گرفتن مجوز فنی حرفه ای محدودیت سنی هست؟

وحید حسین زاده

سلام. محدودیت سنی ندارد.


پاسخ به این پرسش
ehsan barani

سلام، آیا بعد از اتمام این دوره تسلط کامل پیدا میکنیم به تعمیرات موبایل؟؟؟یعنی دیگه نیازی به گذراندن دوره ی دیگه ایی نیست؟؟

وحید حسین زاده

سلام. لطفا نظرات قبلی را مطالعه بفرمایید.


پاسخ به این پرسش
ehsan barani

سلام، آیا بعد از گذراندن دوره آموزشی ما تسلط کامل پیدا میکنیم برای تعمیر تلفن همراه؟؟ با تشکر

وحید حسین زاده

سلام. دوره تعمیر تلفن همراه از بخش های مختلفی تشکیل شده که سعی می شود تمام مطالب مورد نیاز برای تعمیر تلفن همراه ذکر شود. با این وجود، این دوره میتواند یک راهنمای خوب برای شما باشد ولی شما پس از مطالعه این دوره باید مدتی را بصورت کاراموز در این زمینه فعالیت بکنید.


پاسخ به این پرسش
سعيد

سلام درمورد تعميرات تلفن همراه دوتا سوال دارم؛ ١-دوره برگزار نميكنيد ك مدرك بديد مثلا دوره تخصصي سخت افزار٢- ب نظرتون اگه اين كار رو خوب ياد بگيرم صرفه اقتصادي داره كلا ب عنوان شغل هميشگي انتخابش كنم

وحید حسین زاده

سلام. ممکن است  کارگاه های آموزشی در این زمینه برگزار شود. شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرامی سامانه میدون از زمان و مکان برگزاری و هزینه شرکت در آن مطلع شوید. در انتهای کارگاه، گواهی حضور در کارگاه به شرکت کنندگان ارائه می شود.

در صورتی که موفق به کسب سهم بزرگی از بازار تعمیر موبایل در محل خود شوید، این کار می تواند شغل همیشگی شما باشد. مطمئنا ورود به بازار و جذب مشتری در این زمینه مشکلات فراوانی خواهد داشت.


پاسخ به این پرسش
رضا ثابت اقلیدی

باسلام و خسته نباشید دوره اموزشی برای تعمیرات موبال هست سخت ابزای و نرم افزاری با هم اموزش داده میشود باتشکر فراوان

وحید حسین زاده

سلام. هردو آموزش داده می شود.


پاسخ به این پرسش
حسین

سلام .الان این اموزش تعمیر موبایل یا فقط صرفا اشنایی مختصر با تعمیرات موبایل؟

وحید حسین زاده

سلام. دوره آموزشی تعمیر موبایل از پلن های مختلفی تشکیل شده است. در ابتدا مقدمه ای در این زمینه بیان شده و سپس ضروریات این کار بررسی شده است. در ادامه تجهیزات مورد نیاز این کسب و کار و قیمت آن ها و میزان سوددهی این کسب و کار مورد بررسی قرار گرفته است. در مرحله بعدی بازار تعمیر موبایل شرح داده شده و سپس بخش عملیاتی کار در چند مرحله شرح داده شده است. ریسک های موجود در این کسب و کار بررسی شده و در نهایت پیشنهاداتی ارائه و الگوهایی در این زمینه معرفی شده است.


پاسخ به این پرسش
فرشته

سلام. همسر من دوره تعمیر تلفن همراه و تلفن رومیزی رو در فنی و حرفه ای گذرانده اند اما میگن خیلی تئوریه و خوب اموزش ندادند..برای همین می ترسند که کار تعمیر تلفن رو شروع کنن.جزوه اموزشیتون چقدر توضیحاتش کافیه.. با خوندن این جزوه می تونن کارو شروع کنند؟؟ لازم نیست دوره تکمیلی حضوری برن؟ استان خراسان شهر نیشابور هستم.لطف کنید راهنمایی کنید.

وحید حسین زاده

سلام. دوره آموزشی تعمیر تلفن همراه سعی میکند شما را تمام جوانب این کار آشنا کند. ولی با این وجود بعد از مطالعه دوره، شرکت در کلاس های آموزش عملی نیز ضروری خواهد بود.


پاسخ به این پرسش
محمد

سلام . میخواستم بپرسم که آیا در پایان دوره ها گواهی اتمام دوره بهمون داده میشود یا خیر ؟

وحید حسین زاده

با سلام. دوره بصورت متن و تصویر بوده و گواهی داده نمی شود. ولی اگر کارگاهی در این زمینه برگزار شود به شرکت کنندگان در کارگاه اهدا خواهد شد. شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرامی سامانه میدون از زمان و مکان برگزاری و هزینه شرکت در آن مطلع شوید.


نظرات

سلام. میخواستم بدونم تو این دوره آموزشی ، تعمیرات موبایل به طور کامل توضیح داده شده؟یعنی مثلا گفته وقتی مشکلی پیش میاد روش تعمیرش چیه؟ ممنون

مهندس حسین زاده

سلام. بله توضیح داده شده است.


به محتوای دوره هاتون چیزی اضافه نشده حتی به روز هم نشده اما قیمت دوره هارو افزایش دادید؟!!! شما برای خودتون کسب و کار راه انداختید

مهندس حسین زاده

با سلام. تعداد زیاد دوره ها و دقت کارشناسان در جهت بروز رسانی انها، سرعت بروز رسانی را کند کرده است. سعی میکنیم در کمترین زمان ممکن نسبت به بروز رسانی اکلیه دوره ها اقدام کنیم.


سلام. دوره آموزشی از صفر تا صد رو شامل میشه ؟

مهندس درختی

سلام. تلاش مجموعه میدون آموزش جهت شروع یک کسب و کار می باشد، اما خود شما مطلع هستید که برای دوره های فنی علاوه بر مطالعه، باید مدتی نزد یک فرد متخصص شاگردی نمایید تا فنون کار رو یاد بگیرید. دوره حاضر می تواند شما را جهت انتخاب مسیر صحیح راهنمایی نماید.


میشه تلفنی صحبت کنیم برای ثبت نام.یه شماره تماس بدهید

سلام و خدا قوت به شما.من این دوره رو تهیه کردم.میخواستم مراکز آموزشی که دوره تعمیر تلفن همراه رو ارایه میدن معرفی بفرمایید.ممنون از زحماتتون