مستند آموزشی خیاطی (طراحی الگو و دوخت شلوار زنانه) مدت زمان دوره: مدرک پایان دوره:
350000 تومان
خرید دوره

مستند آموزشی خیاطی (طراحی الگو و دوخت شلوار زنانه)

5 از 5
7 نفر امتیاز داده اند
توضيحات

اگر به پارچه، مد و لباس توجه زیادی دارید و همچنین علاقه زیادی نیز به کسب مهارت خیاطی دارید؛ این فیلم آموزشی می‌تواند خواسته شما را برآورده نماید.

خیاطی کسب و کاری است که برای خانم های خانه دار می تواند بسیار جذاب باشد زیرا با شرایط خانه داری آن ها منافاتی ندارد و می توانند در کنار خانه داری به راحتی به کسب درآمد نیز بپردازند. خیاط فردی است که بر اساس سفارشات مشتریان به دوخت انواع لباس، پرده و غیره می پردازد.

برخی از خیاط ها به صورت فردی و برخی نیز در کارگاه های خیاطی یا شرکت های تولید لباس، همراه گروهی از خیاط ها کار می کنند. خیاط باید انواع پارچه را بشناسد و در دوخت و دوز مهارت لازم را داشته باشد. همچنین داشتن خلاقیت و مهارت در طراحی برای این شغل الزامی است. 

افرادی که قصد ورود به کار در زمینه خیاطی را دارند می توانند با بهره گیری از اطلاعات و آموزش‌های این فیلم آموزشی، با ابزارآلات مورد نیاز این کسب و کار، عملیات کار، بازار فروش، ریسک‌ها و مشکلات و سایر نکات این کسب و کار به خوبی آشنا شوند.

این فیلم آموزشی با همکاری سرکار خانم حسین‌زاده کارآفرین موفق این کسب و کار تهیه شده است و اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار خواهد داد. مدرسه میدون و کلینیک مشاوره نیز آماده ارائه کلاس­های حضوری و مشاوران متخصص در این حوزه هستند.

توجه: این دوره آموزشی مجازی (غیر حضوری) است و صرفاً در حساب کاربری شخص در سایت نمایش داده می شود.

آشنایی با سرفصل ها

در این گام به موارد زیر پرداخته شده است:

1- کشیدن الگوی شلوار زنانه

- نحوه راسته گیری در شلوار

- برش پارچه

- دوخت

در این گام به موارد زیر پرداخته شده است:

2- کشیدن الگوی یقه آمریکایی و دوخت آن

در این گام به موارد زیر پرداخته شده است:

3- کشیدن الگوی یقه آبشاری

ارزیابی دوره
5 از 5
7 نفر امتیاز داده اند
80
100
100
75
85
عضویت/ورود سریع جهت خرید دوره
پرسش و پاسخ
نظرات