دوره تصویری نحوه ساخت شمع تزیینی
مدرس:مریم نمدیان مجرد

630500 تومان
خرید دوره

دوره تصویری نحوه ساخت شمع تزیینی

5 از 5
12 نفر امتیاز داده اند
آنچه در اين دوره خواهيد آموخت
  • شناخت ابزارها و مواد اولیه مورد نیاز برای شروع کسب و کار
  • آشنایی با تمامی مراحل تولید شمع
اين دوره شامل ...
  • شناخت کلیات کسب و کار مورد نظر
  • مراحل مقدماتی ساخت شمع
  • نحوه قالب‌ریزی شمع
  • آماده كردن مواد اصلی سازنده شمع (پارافین-قالب-فتیله-اسیداستئاریک و ...)
توضيحات

کسب‌وکارهایی که با ذوق و قریحه‌ی انسان سروکار داشته باشند از جذابیت و استقبال بسیار زیادی برخوردار است. تولید شمع تزئینی هم یکی از این موارد است که توجه بانوان خوش‌ذوق و هنرمند کشورمان را به خود جلب کرده است. جدای از جذابیت‌های کاری، موارد استفاده‌ی زیادی برای شمع وجود دارد؛ از جمله مراسمات آیینی، تولدها و عروسی‌ها و تشریفات و تزیینات منزل و دکوراسیون که نشان دهنده‌ی بازاری گسترده‌ی شمع است.

تولید شمع به‌دلیل هزینه‌ی راه‌اندازی پایین و یادگیری سریع و آسان مورد توجه عموم قرار گرفته که امکان کار در منزل هم برای شخص فراهم است. تنها چالش مربوط به این حوزه، مسئله‌ی بازاریابی است که در کنار تنوع محصول و ایجاد مزیت رقابتی در بازار، می‌توان به فروش بالایی دست یافت. از طرفی صادرات در این حوزه تاکنون سود سرشاری را برای تولیدی‌ها به ارمغان آورده؛ به‌طوری که در کشورهای ترکیه و تاجیکستان و اربیل و ارمنستان، جایگاه مطلوبی را از آن خود کرده است. میزان صادرات کشور در سال 1397، حدود 100هزار کیلوگرم به ارزش 138هزار دلار بوده که بیش‌ترین میزان آن، به‌ترتیب به کشورهای عراق و ایتالیا بوده است.

این دوره‌ی آموزشی که  با تدریس خانم مریم نمدیان مجرد، یکی از کارآفرینان موفق تولید شمع‌های زینتی در 103 دقیقه آماده شده است، به عمده‌ی جنبه‌های راه‌اندازی کسب‌وکار تولید شمع پرداخته و به‌دلیل ارتباط گسترد‌ه‌ی میدون با کارآفرینان کشور، در تدوین آن از تخصص و نظرات تولیدکنندگان برتر این حوزه بهره گرفته شده است. مدرسه‌ی میدون و کلینیک مشاوره نیز آماده‌ی برگزاری کلاس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های حضوری و ایجاد بستر برای ارتباط با مشاوران متخصص در این حوزه هستند.

توجه: این دوره آموزشی مجازی (غیرحضوری) است و صرفاً در حساب کاربری شخص در سایت نمایش داده می شود.

آشنایی با سرفصل ها

مدرس دوره

مریم نمدیان مجرد

کارشناسی
سرکار خانم نمدیان فردی مجرب در حوزه صنایع دستی از جمله سفره آرایی،‌ دکوراتیو مجالس عقد و حنابندان، کیف دوزی، روبان دوزی، چاپ باتیک و شمع سازی می‌باشند.
ارزیابی دوره
5 از 5
12 نفر امتیاز داده اند
100
85
95
90
75
عضویت/ورود سریع جهت خرید دوره
پرسش و پاسخ
نظرات