نقاشی روی سفال

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (2)

avatar
سوال کننده: غلام حسین صغیری

با سلام و عرض ادب خدمت گردانندگان محترم سایت میدون بنده چند وقتی است که بدنبال یک کسب کاری هستم که هم سرگرمی باشد و هم درآمدزا پس از تحقیقات بسیار با توجه به علاقمندی خودم پرورش گل مد نظرم می باشد که برای آموزش در فنی حرفه ای اقدام نموده ام حال چند سوال از شما متخصصین محترم دارم امیدوارم که راهنمایی بفرمائید ۱- آیا دوره آموزشی فنی حرفه ای که معمولا ۱۴۰ ساعت تئوری و عملی است برای ورود به این کار کافی است ۲-آیا با یک گلخانه سیصد متر مربعی می توان انتظار سود آوری داشت ۳- با توجه به اینکه محل سکونت اینجانب جنوب و کنار دریاست آیا پرورش گل توجیه فنی و اقتصادی دارد با تشکر مجدد از زحمات دست اندر کاران سایت میدونavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. متاسفانه منظورتان را از گل بیان نفرمودید. پرورش چه نوع گلی مد نظر شما می باشد؟


avatar
سوال کننده:مهدی گنابادی

سلام آیا فایل بارگزاری شده دوره آموزشی است یا طرح توجیحی راه اندازی کارگاه نقاشی روی سفال ؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. هم آموزشی و هم بیزنس پلن را دارا می باشد.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi