تولید سرکه و کشمش

خرید دوره آموزشی

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (3)

avatar
سوال کننده: مجتبی

سلام ببخشید دوره آموزشی شما واسه راه اندازی کامل این کار کافیه یا نیاز ب اموزشای دیگه هم هس اگر هست از کجا میشه اموزش دید.؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

دوره های آموزشی می توانند 70 درصد کار را آموزش دهند.

سامانه میدون در طول سال اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی در خصوص کسب و کارهای مختلف می نماید.در این کارگاه ها از اساتیدمجرب و کارآفرینان موفق هر حوزه دعوت می شود. پیشنهاد می کنیم  پیج اینستاگرامی و یا کانال تلگرامی سامانه میدون را دنبال کنید تا درصورت تشکیل کارگاه مورد نظر شما از تاریخ آن اطلاع یابید.


avatar
سوال کننده:محمدامین بای

سلام ایا در این اموزش روش تهیه کشمش با دستگاه های خشک کن هم اموزش داده شده؟ و ایا میشه اینکارو کرد؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

خیر.تهیه کشمش با دستگاه خشک کن جزء دوره ی آموزشی تهیه میوه خشک و چیپس میوه تعریف می شود.


avatar
سوال کننده:محمد طلایی

نیاز به چقدر فضا هست یا توی تور خشک میشه؟؟؟؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

برای تهیه کشمش سایه ای، نیاز به مکان‌هایی متناسب با مقدار انگور، همچون: خرپشته و یا اتاق زیرشیروانی و یا اتاقی از یک خانه یا قسمتی از یک خانه باغ است برای مثال برای تولید 100 کیلو کشمش به فضایی با مساحت حدود 12 مترمربع نیاز است.
برای تهیه سرکه فضای مورد نظر باید گنجایش نگه داری ظروف را داشته باشد که با توجه به تعداد ظروف سرکه متراژ این مکان تعیین می‌شود مثلا برای تولید 100کیلو سرکه نیاز به 5  ظرف 20 کیلوگرمی و فضای 2 مترمربعی است.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi