پرورش گاو شیری سمینتال

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (1)

avatar
سوال کننده:ابوالقاسم صادقی

سلام وعرض ادب من سالر۱۳۸۰ مجوز پرورش قارچ صدفی گرفتم ودر زمینی به مساحت۸۰۰۰مترمربع که بصورت شیب دار است دو سالن ۳۰۰متری به ارتفاع ۳متری که مجوعا ۶۰۰متر میشود به همراه اتاق سرایداری و انبار تاسیس کردم بعد از دوسال مجبور شدم کارم رو تعطیل کنم واز اون موقع به بعد سالن هام خالی و بدون استفاده است حالا تصمیم دارم گاوداری شیری تاسیس کنم ایا میتونم از این سالنها استفاده کنم و مورد بعدی این که میخوام از مقدار کم شروع کنم لطفا نظر خودتون رو بفرمایید و راهنماییم کنید منتظرمavatar
پاسخ دهنده:مهندس صالحی

سلام

سالن پرورش دام نباید شیب دار باشد. نوع سازه مورد استفاده برای پرورش گاو شیری به نوع آب و هوای منطقه هم بستگی دارد زیرا گاو ها نسبت به تنش گرمایی حساس هستند. برای راهنمایی تخصصی هم می توانید از مشاوران ما در کلینیک مشاوره استفاده بکنید. ولی اینکه با تعداد کم شروع کنید ایده خوبیه


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi