ساخت وایت برد و گرین برد

خرید دوره آموزشی

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (2)

avatar
سوال کننده:سعید

سلام. از کجا میتونم تولید کننده های تخته وایت برد رو پیدا کنم؟ در مورد نحوه فروش و بازاریابی وایت برد ها هم توضیحاتی ارائه شده؟ نیاز به چه دستگاه هایی برای راه اندازی هستش؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس وحید حسین زاده

سلام

برای ارتباط با تولیدکنندگان وایت برد می توانید با بخش بازرگانی سامانه میدون تماس بگیرید.  درپلن بازار که یکی از پلن های دوره آموزشی ساخت وایت برد و گرین برد می باشد، سعی شده کلیه مطالب مربوط به بازار بر اساس پژوهش‌های میدانی و یافته‌های آماری گردآوری‌شده، تا تولیدکننده با دید باز نسبت به بازار محصول خود، وارد حوزه تولید آن شود. تجهیزاتی مانند پمپ باد، دریل شارژی، سشوار صنعتی و ... مورد نیاز می باشد که در بخش ملزومات مفصلا به آن پرداخته شده است.


avatar
سوال کننده:احمد شاه کرمی

باسلام من از استان لرستان مزاحم میشم قصد راه اندازی کارگاه تولید شیشه یاداشت دارم لطف راهنمایی کنید که از کجا چگونه شروع کنم با تشکرavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. دوره آموزشی تولید وایت برد و گرین برد را جهت آموزش و راهنمایی شما عزیزان تهیه کردیم و شما می توانید با مطالعه آن از تمام ابعاد کار اطلاع پیدا کنید.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi