کاشت گیاه دارویی آویشن

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (1)

avatar
سوال کننده:ظهرابی

باعرض سلام و خسته نباشید. ممنون می شم به این سوالات پاسخ دهید. آویشن مناسب برای منطقه نورابادممسنی( منطقه ای کرم در استان فارس)کدام نوع است؟ چند ساله است و چند بارمیشه کلا برداشت داشت؟ این ۶۰تومان هزینه کلی می باشد یا در طول دوره هزینه های دیگری هم دارد(مثل کود و نوارمجدد)؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. آویشن یک گیاه چند ساله می باشد. در مناطق گرمسیری از سال دوم به بعد هر سال می توان تا سه بار برداشت داشت. 60 میلیون تومان سرمایه گذاری اولیه بوده و بعد از آن سالانه حدود 5 میلیون تومان هزینه جاری مورد نیاز خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از کلینیک مشاوره سایت میدون استفاده بکنید.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi