تهیه رب گوجه و لواشک

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (2)

avatar
سوال کننده:شیرازی

سلام آیا برای تولید رب و لواشک مشتری وجود داره که اطمینان کنه و محصول را بخرد یا باید بازاریابی هم انجام داد.avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

بازاریابی ازمهمترین بخش های هرکسب وکاری محسوب می شود و بدون آن کمتر کسب و کاری می تواند به موفقیت برسد.

در درجه اول تمام خانواده‌های فامیل و همسایه‌ها در محله‌ی مورد سکونت.در درجه دوم فروش‌گاه های مواد غذایی تازه در سطح شهر.در درجه سوم بستن قرارداد با رستوران‌ها، آشپزخانه‌ها، مهدکودک‌ها و ادارات.در مقیاس کلان، فروش اینترنتی به سراسر کشور.


avatar
سوال کننده:فاطمه

چطوری لواشک صاف ویک دست داشته باشیمavatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

کف سینی‌ها را با مقدار بسیار کمی روغن  کاملا چرب می‌کنیم (تا بعدا جداسازی لواشک راحت باشد.) و مایع لواشک را به صورت یکدست و نازک در کف سینی پهن می‌کنیم. ( راه دیگر آن است که کف سینی را کمی مرطوب کنیم و نایلون لواشک را در آن پهن کنیم تا به سینی بچسبد و موقع ریختن مایع لواشک جابه‌جا نشود.) بهتر است ضخامت کمتر از 1 سانتی‌متر باشد. نسبت به غلظت ضخامت لواشک را در نظر میگیریم. اگر لواشک بیش از حد ضخیم باشد یا یکدست نشده باشد، کپک می زند.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi