چای و دمنوش کیسه ای

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (1)

avatar
سوال کننده:طاهره رحیمی زاده

سلام. آیا پس از راه اندازی شغل مهمترین بخش آن که فروش محصول است کمک می کنید؟ چون مهم فروش این محصولات است اگر من این دوره را خریداری کرده و کارمو راه اندازی کنم اما بازار فروششو ندانم مسلما متحمل ضرر میشم.avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

با سلام. فروش اینگونه محصولات یکی از فاکتورهای بازدارنده می باشد. سایت میدون در کلینیک مشاوره و شبکه همکاران افراد متخصص و کارآفرین برای مشاوره دادن به بازار یابی محصول شما را دارد ولی با این وجود پیشنهاد می شود ابتدا از بازار کار خود مطمئن شوید. یعنی اول مقداری از محصول مورد نظر را خریداری نموده و شروع به بازار یابی ان بکنید. در صورت موفقیت می توانید به فکر تولید باشید.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi