تولید پارچه های سنتی

ثبت درخواست همکاری
    راهنمای مشارکت
  • مخاطب گرامی/ سرمایه گذار محترم؛ برای مشارکت با شرکت‌کنندگان مسابقه بزرگ میدون، لطفا درخواست خود را با توضیحات کامل ثبت فرمایید. کارشناسان واحد بازرگانی سامانه میدون پس از بررسی ، با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست همکاری

*
*
*

پرسش و پاسخ (5)

avatar

اله یاری

;
شنبه 4 بهمن 1399

جالب و جدید و عالیavatar

ابوالفضل دمرچلی

;
پنجشنبه 2 بهمن 1399

سلام عالی بود لطفا بابند ه تماس بگیریدavatar
پاسخ دهنده:کارشناس نیازمندی ها
شنبه 4 بهمن 1399

سلام

لطفا درخواست همکاری ثبت کنید و نوع درخواستتون رو مشخص کنید تا همکارانم تماس بگیرند خدمتتون 

avatar

اکبر حیدری

;
چهارشنبه 1 بهمن 1399

سرکار خانم خالو احمدی با عرض سلام و تبریک برنده شدن جایزه میدون، خدا به شما قوت دهد. طی دو سه روز گذشته همشهری های شما و گروههای صغادی و آباده ای در فضای مجازی بسیار ذوق زده و تایم برنامه را یاد آوری میکردند.ولی متاسفانه شما علیرغم انتظارات نامی از وطن خود نیاوردید. موفق باشید.avatar

سمیه نوقابی

;
چهارشنبه 1 بهمن 1399

مشتاقم این هنر اصیل ایرانی رو یاد بگیریمavatar

علی پور

;
چهارشنبه 1 بهمن 1399

سلام به نظر من کارتون فوق العا ده س من عاشق دستگاه بافت پارچه شدم ودوست دارم که کارکنم با این دستگاه . به نظر من کارتونو توشهرهای دیگه هم گسترش بدین و ایجاد شغل کنید . موفق باشید.
به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi