پارچه ای با تار همت و پود پشتکار

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان کارفرینی است که پارچه های دست بافت خود را نه با نخ، بلکه با پشتکار و همت می بافد!

یکی از شرکت کنندگان این قسمت از برنامه میدون، بانویی کارآفرین است که با هنر بافت پارچه، کسب و کاری زیبا و چشم نوار راه اندازی کرده است؛ سرکار خانم ناهیدخالواحمدی

خانم خالواحمدی مدت زیادی است که در زمینه بافت پارچه و تولید صنایع دستی از آن همچون شال سر، رومیزی ، کوسن و محصولات چیدمان منزل، تابلوهای تزئینی و تن پوش فعالیت می کند. برگزاری تورهای تخصصی و آموزشی در حوزه نساجی برای علاقمندان و گردشگران نیز از ابعاد دیگر کسب و کار اوست.

حتما بخوانید: کارآفرینی با هنر نقاشی روی پارچه

اصالت طرح، استفاده از بهترین مواداولیه داخلی، زیبایی و هارمونی دقیق رنگ های مختلف ازجمله اصلی ترین ویژگی های دست بافته های این کارآفرین است. قابلیت انطباق و تغییر دست بافته ها طبق نظر مشتری نیز وجه تمایز او با دیگر رقبای بازار است.

امروزه واردات محصولات خارجی در حجم های گسترده و با قیمت های بسیار پایین، آفتی است که به جان کسب و کارهایی صنایع دستی افتاده؛ رقابت با این اجناس کار ساده ای نیست و به همت بلندی نیاز دارد. همتی بلند که در بیشتر کارآفرینان ایرانی خصوصا خانم خالواحمدی و البته همسرش محمد امین عدل خواه وجود داشته و آنها را به زوجی موفق و کارآفرین بدل کرده است.

ناهید خالواحمدی با کسب و کار بافت پارچه، در پنجاه و دومین قسمت از برنامه میدون حاضر شده تا به تمام کارآفرینان ایرانی یادآوری کند گرچه پایدار ماندن در بازار سخت و نفس گیر است اما نشدنی نیست و تنها به همت و تلاش نیاز دارد. او طرح کسب و کار خود را نیز از استان یزد به استودیو میدون در تهران آورده تا در معرض قضاوت داوران این برنامه قرار دهد. وی امیدوار است با کسب عنوان برتر این مسابقه و گرفتن جایزه یک میلیاردی آن، قدمی بلند برای توسعه کارش بردارد.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت سرکار خانم ناهید خالواحمدی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi