خیاطی(دوخت چادر)

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (4)

avatar
سوال کننده:سیماکده

سلام عرض دب منم تو حوزه آموزش خیاطی از طریق سایت فعالیت میکنم خوشحال میشم اگه بتونم تو بحث فروش و یا تبلیغ کمکتون کنم سایت آموزش خیاطی سیماکده اگه کمکی از دستم بر میاد حتما انجام میدمavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. خیلی ممنون از اعلام امادگی شما کاربر عزیز برای همکاری. من مشخصات شما را به مسولین مربوطه جهت همکاری ارائه می کنم.


avatar
سوال کننده:زهراتختایی

سلام،چطور میتونیم همکاری کنیم؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. مشخصات شما را به بخش کارگاه ها و مشاوره ارسال میکنم. همکارانمان در این بخش ها با شما تماس خواهند گرفت. خودتان نیز می توانید در بخش شبکه همکاران، درخواست خود را ثبت کنید.


avatar
سوال کننده:مهشید افتخاری

سلام و وقتتون بخیر. دوره چند مدل چادر آموزش داره؟؟؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

همه آنچه در این دوره بیان می شود به این شرح است :  در این دوره آموزشی با چادر و انواع آن آشنا می شوید. تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی این کار را در قسمت ملزومات آورده ایم. مراحل دوخت چادر را گام به گام بیان می کنیم. در پلن مالی در جداول درآمدی سرمایه موردنیاز و درآمد حاصل برای دوخت 100 عدد چادر بیان شده است.مصاحبه با افراد موفق به همراه فیلم آموزشی برای آشنایی بیشتر با این حرفه آورده شده است. در انتها الگو و نحوه دوخت چند چادر دیگر (ملی، شالی، دانشجویی و لبنانی) را آورده ایم.


avatar
سوال کننده:سعید

با سلام برای صادرات چادر به کشورهای حاشیه خلیج فارس، باید چی کار کنیم؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس مرتضی درختی

سلام

متخصصان حوزه صادرات در بخش کلینیک مشاوره می توانند راهنمایی های لازم را خدمت شما ارائه نمایند.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi