تولید و بسته‌بندی انواع مربا و مارمالاد

خرید دوره آموزشی

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


نتایج نظرسنجی

%
%
%
%

پرسش و پاسخ (1)

avatar
سوال کننده:امیرحسین مهدیزاده سراج

سلام، با تشکر از همت بالایتان برای راه اندازی این سایت، پیشنهاد میکنم که آموزش مربا و مارمالاد بدون شکر و عسل را آموزش دهید . بخاطر اینکه: 1- کم کالری و مفید است برای سلامت جامعه ایرانی 2- قابل استفاده برای کلیه بیماران( دیابت و سرطان و چاقی و فشار خون و 143 بیماری رابطه مستقیم دارد با مصرف زیاد شکر) 3- کالای جدید و نوآوری است که مشابه آن در بازار کم است. 4- میتوان به کشورهای همسایه صادر نمود و ارزآوری دارد. 5- طریق پخت مربا و مارمالاد در سایت های آشپزی است ، ولی بدون شکر خیر. و به همراه صدها فواید دیگر. موفق باشید.avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. ضمن تشکر از پیشنهاد شما دوست گرامی، سعی میکنیم دوره مد نظر شما را نیز در اولویت دوره های تدوینی خود قرار دهیم. در هر صورت اگر شما مایل به همکاری با سایت میدون در این زمینه و یا سایر دوره های اموزشی باشید، از طریق تماس با ما، با بخش آموزش سایت میدون در ارتباط باشید.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس [email protected] و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi