پرورش سانسوریا (شمشیری)

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (2)

avatar
سوال کننده:محمدرضافرجی

سلام این گل نیاز به آفتاب داره یاخیرavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. گیاه سانسوریا به نور کم مقاوم است، اما در نور کامل و غیرمستقیم بهترین شرایط نوری برای گیاه مهیا می‌شود. لازم به ذکر است در نور کم، برگ‌های گیاه رنگ پریده می‌شوند و در نمونه‌های سانسوریای ابلق، طرح روی برگ‌ها کم رنگ خواهد شد.


avatar
سوال کننده:علی

میخواستم وارد کار گل ساسوریا بشم میخواستم وضعیت فروشش در بازار الان رو بدونم واینکه اگر تولید کنم چه کسی از من خریداری می کنه؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

با سلام. معمولا گل فروشی های سطح شهر یکی  از بازار های خوب برای این گیاه هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در کلینیک مشاوره در خواست مشاوره ثبت کنید.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس [email protected] و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi