طرح جمع سپاری مالی تضمین شده خردشرکت تعاونی آرون صعنت تولید کننده  پروفیل های دوجداره یو پی وی سی - آلومینیوم
طرح جمع سپاری مالی تضمین شده خردشرکت تعاونی آرون صعنت تولید کننده  پروفیل های دوجداره یو پی وی سی - آلومینیوم

سرمایه گذاری می کنم

1) ضمانت اصل سرمایه­ سرمایه ­گذاران

2) بازارصادراتی و درآمد ارزی پروژه

3) توجیه ­پذیر برای انبوه ­سازان و رقابتی بودن با نمونه آلومینیوم و یو پی وی سی

4) پیش ­بینی سود 30% سالانه

5) نرخ بازده داخلی 31%

6) ریسک متوسط سرمایه‌گذاری

نام پروژه : تولید پروفیل ­های دوجداره یو پی وی سی- آلومینیوم

مدت زمان راه ­اندازی: 6 ماه

نام مالک :شرکت تعاونی آرون صنعت نیک آرمان فارس

استان : فارس

شهرستان : شیراز

اعضای هیئت مدیره شرکت آرون صنعت نیک آرمان

  • خانم لیلا کاظمی (رئیس هیئت مدیره)
  • آقای علیرضا آموزگار( نایب رئیس )
  • خانم مریم عضدی (مدیر عامل)

شرکت تعاونی آرون صنعت نیک آرمان فارس با نام تجاری " آرون پروفیل"  که در گذشته با نام گروه ساختمانی زمرد مشغول به فعالیت بوده است در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردیده است، این شرکت با بیش از چهارده سال فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در زمره شرکت­ های برتر صنعت ساختمان کشور شناخته می­ شود، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت پویا و نظام­ مند، در توسعه و تعالی زیرساخت­ های عمرانی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری ­های نوین ساختمانی گام بردارد.

با چنین رویکردی که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته، برخی از محصولات شرکت به شرح ذیل می باشد:  

  • کانال پلی ­اورتان
  • پروفیل یو پی وی سی       
  • سیستم ‌تهویه مطبوع                                                                      

     حدود ۲۰ سال کار و تلاش سخت در ساخت و مونتاژ درب و پنجره های یو پی وی سی و آلومینیوم و حضور مداوم دربازار کار صنعت ساختمان تجارب ارزشمندی در زمینه مزایا و معایب هر یک از انواع درب و پنجره­ های استفاده شده در صنعت ساختمان کشور، ما را وادار به تفکر و تلاش مضاعف در رابطه با بهبود و رفع نواقص و معایب کوتاه مدت و بلندمدت هر یک از انواع درب و پنجره ­ها همچنین اضافه نمودن کیفیت و مزایای قابل توجهی در صنعت ساختمان­ سازی نمود. نتیجه تلاش ­های فوق، اختراع و ارائه نسل جدیدی از پروفیل­ های دوجداره یو پی وی سی-آلومینیوم که به صورت ترکیبی از لایه بیرونی آلومینیوم و لایه درونی یو پی وی سی و ساخت قالب­ های پروفیل مربوطه شد، که در تاریخ 16/۰7/1398 با شماره طرح 36857-ID-16 در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به عنوان ثبت اختراع ثبت گردید.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

بازار هدف این ابداع با توجه به عملکرد و قابلیت ­هایی که به پنجره ­های یو پی وی سی افزوده است به دو دسته کلی تقسیم می شود:

1 . بازار خارجی: کشورهایی همچون عراق، قطر، عمان و ... که روابط تجاری مناسبی با کشورمان دارند می توانند به عنوان بازارهای  هدف خارجی در نظر گرفته شوند چرا که این کشورها دارای شرایط آب و هوایی به مراتب سخت ­تری از ایران می ­باشند و نیاز چنین محصولی در این کشورها می ­تواند با تقاضای قابل توجهی همراه شود.

2 . بازار داخلی:

الف) افرادی که خواهان استفاده از پنجره­ های زیبای آلومینیومی بوده ولی به دلیل قیمت بالای نوع عایق آن این امکان برای آنها فراهم نمی ­باشد.

 ب) افرادی که خواهان استفاده از پنجره یو پی وی سی لمینت شده یا طرح­ دار می ­باشند ولی به دلیل عدم ماندگاری و ثبات رنگ این نوع از پنجره­ ها راغب به استفاده از آن­ها نمی­ باشند.

 پ) افراد که به دلیل تغییر شکل پنجره­ های یو پی وی سی و عدم استحکام لازم مایل به استفاده از این پنجره­ ها نمی­ باشند.

ت) در بناهای سنتی و مذهبی مصالحی که قابلیت اجرای هندسه ایرانی اسلامی بر روی آنها وجود داشته ­باشد تا کنون ارائه نشده در این حوزه و یا با هزینه­ های مضاعف همراه بوده است در نتیجه بازسازی و ساخت این بنا به کمک این ابداع روند بهتری را طی می‌کند.

ث) افرادی که مایل به تعویض پنجره­ های یو پی وی سی قدیمی خود بوده با این ابداع دیگر نیازی به تعویض کامل پنجره نبوده و صرفا با هزینه اندک پنجره­ ها دوباره زیبایی مناسبی به خود می‌گیرند.

 

ظرفیت تولید خط پروفیل یوپی وی سی، ساعتی 200 کیلوگرم می‌باشد که با احتساب 2 شیفت 8 ساعته و 300 روز کاری معادل 960 تن در سال لحاظ شده است. لازم به توضیح است که میزان 400 تن از ظرفیت تولید پروفیل جهت تولید انواع درب و پنجره در داخل کارخانه مصرف گردیده و مابقی به فروش می‌رسد.

ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ دﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪی های ﺑﺎزار هدف میﺘﻮان ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن را در اﯾﻦ 5 دﺳﺘﻪ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﮐﺮد ﮐﻪ ﺑﺎ ﻣﺤﺎسبه ﻣﻨﻄﻘﯽ و ﺣﺪاﻗﻠﯽ در ﻃﻮل ﺳﺎل در 31 اﺳﺘﺎن ﮐﺸﻮر میﺘﻮان ﺑﻪ اﯾﻦ اﻋﺪاد و ارﻗﺎم رﺳﯿﺪ در ﻣﻮرد ﮐﺎرﮔﺎه های ﺗﻮﻟﯿﺪ ﯾﻮ ﭘﯽ وی ﺳﯽ ﺑﺎ در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻦ 40 ﮐﺎرﮔﺎه در ﮐﻞ ﮐﺸﻮر ﮐﻪ ﺑﻪ ﻃﻮر ﻣﺘﻮﺳﻂ هر ﺳﻪ ﻣﺎه ﺧﺮﯾﺪ ﮐﻨﻨﺪ ﺑﻪ ﻣﯿﺎﻧﮕﯿﻦ 160 ﺧﺮﯾﺪ در ﺳﺎل در ﻣﻮرد ﮐﺎرﮔﺎه های ﭘﻨﺠﺮه آﻟﻮﻣﯿﻨﯿﻮم ﻧﺮﻣﺎل در هر ﺳﺎل ﻓﻘﻂ ﯾﮑﺒﺎر ﺧﺮﯾﺪ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ در ﻣﻮرد ﺻﺎﺣﺒﺎن خانه ها از هر اﺳﺘﺎن 50 ﻣﻮرد ﺑﺎزﺳﺎزی در ﻃﻮل ﯾﮑﺴﺎل درﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ در ﻣﻮرد ﻣﯿﺮاث فرهنگی و ﺳﺎزﻣﺎن اوﻗﺎف ﮐﻪ ﻣﺘﻮﻟﯽ ﺑﺎزﺳﺎزی اﻣﺎﮐﻦ ﺗﺎرﯾﺨﯽ و ﻣذهبی در ﮐﺸﻮر ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ از هرکدام در ﻃﻮل ﯾﮑﺴﺎل تنها 25 ﺳﻔﺎرش ﮔﺮﻓﺘﻪ می‌شود.