درخواست پیگیری اجرایی نشدن بخشنامه 140 قانون درآمد تامین اجتماعی

توضیحات
  • شرح مشکل

    سلام بنده پروانه کسب تولید چوب لباس الومینومی وخم کاری در شهرک صنعتی شماره یک اهواز هستم ودرکارگاه تولیدی بنده ۵نفر بطور مستقیم مشغول به کار هستند متاسفانه سازمان تامین اجتماعی باتوجه به تشخیص کارگروه رفع موانع تولید درخصوص استحقاق کارگاه بنده ازمعافیت بیمه کارگری حاضر به اجرای این مصوبه نیست خواهشمنداست راهنمایی بفرمایید با تشکر

  • پیگیری های انجام شده

    در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید هم تایید شده که کار من خم کاری است ولی تامین اجتماعی خوزستان قبول نمیکند

  • نتیجه پیگیری


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi