درخواست پیگیری بی تعهدی دستگاه های اجرایی

توضیحات
  • شرح مشکل

    طبق رای شماره ی 9 هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در تاریخ 5 دی ماه 1396 دریافت عوارض افتتاحیه توسط شهرداری ها خلاف قانون می باشد

  • پیگیری های انجام شده

  • نتیجه پیگیری

    طبق توضیحات آقای امیری کیانی ، شهردار بابل ، قرار بر این شد که تمام افرادی که این مبلغ را پرداخت کرده اند ، برای بازپس گیری وجه خود به شهرداری بابل مراجعه کنند.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi