درخواست پیگیری عدم صدور مجوز موافقت نامه اصولی جهت پرورش میگو

توضیحات
  • شرح مشکل

    زمین جهت پرورش میگو از سازمان نظام مهندسی کشاورزی هرمزگان درخواست کردم پس از گذشت یک سال اقدامی نشده طبق ماده 5 قانون نظام دامپروری می بایست یک ماهه نسبت به صدور موافقت اصولی اقدام کنند

  • پیگیری های انجام شده

    به استانداری هرمزگان مراجعه کردم نامه دادند که برابر قانون اقدام شود سازمان جهاد کشاورزی استان اعتنایی نکرد به بازرسی استان هرمزگان شکایت کردم گفتند که از مدیرکل شیلات هرمزگان تعهد گرفتیم دخالت نکند

  • نتیجه پیگیری


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi