درخواست پیگیری عدم صدور مجوز جهت کارگاه قالیشویی

توضیحات
  • شرح مشکل

    شهر دلبران و حومه دارای حدودا 20هزار نفر جمعیت .آب این منطقه آلوده به آرسنیک ،آب شرب شهر دلبران از یکی از روستاهای اطراف آورده اند .وفاقد قالیشویی و مردم با آب شرب قالی میشویند

  • پیگیری های انجام شده

    بنده برای احداث کارگاه قالیشویی حدودا یک ماه برای پروانه کسب و بهره برداری به اتاق اصناف .امور آب .شهر داری.فرمانداری.ونهایتان به استانداری مراجعه کردم که بی نتیجه شد

  • نتیجه پیگیری


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi