درخواست پیگیری کمبود مواد اولیه (خاموش ماندن خط تولید)

توضیحات
  • شرح مشکل

    به هر درى ميزنم نميتونم مواد اوليه با ارز دولتى بگيرم گروه كالاييم يكه ولى كسى جوابمو نميده ،اتحاديه وزارت صنعت و معدن و توسعه تجارت و بنياد شهيد

  • پیگیری های انجام شده

    اتحاديه اصناف سماور سازان،وزارت صنعت و معدن،وزارت توسعه و تجارت،شركت بيدستان تاًمين كننده مواد اوليه توليدكنندگان زير نظر بنياد شهيد و وزارت صنعت و معدن

  • نتیجه پیگیری


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi