درخواست پیگیری قطع بیمه تامین اجتماعی

توضیحات
  • شرح مشکل

    با سلام چرا کمیته امداد امام خمینی(ره) بیمه مددجویان را قطع کرده؟ پدرم 12 سال واریزی داره الان که قطع شده و توانایی ادامه پرداخت رو نداره، این 12 سال چی میشه

  • پیگیری های انجام شده

    از آقای جهانگرد رئیس کمیته امداد الموت غربی استان قزوین پیگیر شدیم، گفتن دولت واریز میکرده که اعلام کرده دیگه نمیتونه واریز کنه بیمه تامین اجتماعی استان قزوین پیگیر شدیم گفتن اصلا به ما مربوط نمیشه

  • نتیجه پیگیری

    ارسال فیلم


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi