ثبت یادداشت شما


نظرات، انتقادات، پیشنهادات و خاطرات تلخ و رنج آور و یا شیرین و بانمک شخصی خود در زمینه راه اندازی شغل و کسب و کار را با میدون و دیگر کارآفرینان ایرانی به اشتراک بگذارید. توجه کنید اولویت انتشار، با نوشته هایی است که در زمینه اقتصاد، راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی باشد. درصورت تمایل، هویت شما نزد میدون محفوظ خواهد بود.
موضوعات پیشنهادی :
  • کرونا و تاثیرات آن
  • اخذ مجوز، بیمه، هزینه ها و...
  • توصیه به جوانان جویای کار
  • تاثیر مسابقه میدون بر شغل و کسب و کار
  • خلاقیت های محیط کار
  • هدف و رویایتان برای اینده
توجه: متن حدود 5 تا 6 خط باشد.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi