ثبت نظر شما


خرداد 1400، ماه سرنوشت سازی برای اقتصاد ایران است. قرار است در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یکی از 7 کاندید (امیرحسین قاضی زاده هاشمی، علیرضا زاکانی، سید ابراهیم رئیسی، عبدالناصر همتی، سعید جلیلی، محسن مهر علیزاده و محسن رضایی) تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان، با رای مردم به عنوان رئیس جمهور 4 یا 8 سال آینده ایران انتخاب شود و وضعیت اقتصادی کشور را سامان بخشد. نظر شما در رابطه با برنامه و شعارهای هرکدام از این کاندیدها چیست؟
دقت کنید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.
توجه: متن حدود 5 تا 6 خط باشد.
درصورت تمایل، هویت شما نزد میدون محفوظ خواهد بود.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi