دوره آموزشی راه اندازی استارت آپ بارگذاری شد

 


در چند سال گذشته، شاهد افزایش شرکت های خصوصی بوده ایم که ارزش پولی آنها به میلیاردها تومان می رسد و همگی موفقیت خود را مدیون ایده هایی هستند که تغییرات عمده ای در روزمرگی مردم ایجاد کرده است. راه اندازی استارت آپ بستری برای پرورش ایده های کسب و کار خواهد بود.

امروزه گروهی از افراد با هدف پرداختن به ایده هایی که برای پاسخ به یک نیاز اجتماعی راه جدیدی را پیشنهاد دهد گرد هم می آیند و شروع به فعالیت می کنند. آنها با بهره گیری از فنون ایده پردازی مثل بارش افکار، طوفان فکری، تمرکز، تیم، مطالعه بازار، مدل تجاری، و... اقدام به اتخاذ تصمیماتی کاربردی می کنند که در نهایت منجر به راه اندازی استارت آپ ایده ی مختص به خود می شوند.

ایده در حقیقت یک طرح ذهنی و اولین گام برای حل یک مشکل یا برآورده کردن یک نیاز است. افرادی  که خلاقانه به محیط اطراف خود نگاه می کنند می توانند ایده های بهتری برای راه اندازی یک کسب و کار ارائه دهند.

هدف از راه اندازی استارت آپ، حل یک نیاز مشخص در جامعه است که می تواند موجب ایجاد فرصت های شغلی هم شود.
ایده هایی که از آن بتوان به عنوان نمونه موفق در حوزه های استارت آپ نام برد، استارت آپ های اسنپ، آپارات، دیجی کالا و مامان پز است. هرکدام از نمونه های مذکور با حل یک مساله عمومی پا به میدان گذاشته اند. یکی در جهت حل بحران حمل و نقل عمومی و یکی هم برای تسریع در خرید محصولات و برخی هم به عنوان مرجع ویدئویی پا میدان گذاشته اند.
گسترش استفاده از خدمات اینترنتی بازار داغی برای راه اندازی برخی استارت آپ هایی است که در رابطه با فضای وب فعالیت می کنند. تنها باید برای پیدا کردن ایده ای بکر و کاربردی، و چگونگی ایجاد یک استارت آپ موفق، از آموزش های لازم برخوردار شد.
دوره ای آموزشی که به صورت گام به گام در بر گیرنده ی همه ی مراحل مربوط به راه اندازی یک استارت آپ باشد. دوره ای مشتمل بر چگونگی ایده پردازی، بررسی مبانی و ضروریات، ملزومات، مسائل حقوقی مربوطه و اصول بازاریابی به همراه آمایش سرزمینی که بتواند مخاطب را تا قله ی موفقیت و اتمام راه اندازی کسب و کار راهنمایی کند.

دوره ی آموزشی استارت آپ که در سایت میدون بارگذاری شده است، شامل فیلم های آموزشی و نوشته و عکس نوشته هایی از اساتید این حوزه است. در کانال آپارات میدون نیز فیلم های آموزشی در باب بیان کلیات استارت آپ بارگذاری شده است که به صورت رایگان در دسترس عموم قرار دارد.
برای دسترسی به صفحه آپارات میدون اینجا را کلیک کنید.
 با تلاشی که برای جمع بندی این دوره صورت گرفته سعی شده تا هر نکته ای که برای موفقیت استارت آپ ضروری به نظر می رسد از قلم نیفتد.
متقاضیان دوره ی آموزشی راه اندازی استارت آپ یاد می گیرند که چگونه درست فکر کنند و ایده خود را در جهتی درست و عملیاتی، پرورش و رشد دهند.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi