استان قزوین قطب تولیدات دام و طیور کشور است

 


رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت : استان قزوین قطب مهم تولید دام و طیور کشور است که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.

فاطمه خمسه، روز یکشنبه درجلسه مشترک با معاونت بهبود تولیدات دامی ومدیران این معاونت اظهار کرد: با توجه به اینکه بخش دام یکی از توانمندیهای استان است باید از این مزیبت برای رونق بخش  کشاورزی استفاده کرد.
وی با اشاره به این نکته در سایر مناطق استان از جمله شهرستان آوج و بخش های الموت ظرفیت توسعه طرح های دام و طیور را دارند، بر لزوم اهمیت جذب سرمایه گذار در بخش کشاورزی و ایجاد زمینه برای سرمایه گذاری تاکید کرد.

خمسه خاطر نشان کرد: باهماهنگی با بانک های عامل و دستگاههای مربوطه باید تسهیلات بانکی مناسب برای رونق واحدهای تولیدی دام و طیور در استان فراهم کرد.
به طور کلی پوشش گیاهی در استان قزوین به دو دسته جنگلی و مراتع تقسیم‌بندی می‌شود. منطقه رودبار و الموت عمده پوشش جنگلی استان را تشکیل می‌دهند و دشت قزوین نیز مهم‌ترین مرتع در سطح استان است. بهره مندی استان از این مواهب طبیعی، راه را برای راه اندازی کسب کار در حوزه دام پروری و پرورش طیور باز می کند و می تواند زمینه خوبی یرای ایجاد فرصت شغلی در استان شود.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi